google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 20.04.2018
  1 USD
  3.3881
  0.0188
  1 EUR
  4.1724
  0.0059
  1 CHF
  3.4827
  0.005
  1 GBP
  4.7660
  -0.011
  1 RUB
  0.0552
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Tradycyjne kotły gazowe Ariston - Komfort według upodobań

  Popularność gazu ziemnego systematycznie wzrasta. Jest to efekt dość niskiej ceny oraz łatwego dostępu do tego rodzaju paliwa, a także coraz bezpieczniejszych i wydajniejszych urządzeń grzewczych. Wśród Polaków prym wiodą tradycyjne kotły gazowe, które obecnie zagospodarowują ok. 60% rynku.

  Mimo że klasyczne rozwiązania pod względem sprawności „przegrywają” z urządzeniami kondensacyjnymi, to jednakże zyski konwencjonalnych kotłów gazowych Ariston są i tak znacznie większe w niż w kotłach konkurencyjnych. Sprawność starszych modeli urządzeń grzewczych dostępnych na rynku to ok. 80-90%, natomiast kotły gazowe Ariston uzyskują sprawność sięgającą 94%!

  Bardzo ważnym aspektem, zapewniającym rynkowy sukces włoskiej marce, jest także bezpieczna oraz łatwa i wygodna obsługa. Szczególne uznanie wśród instalatorów i konsumentów zyskały kotły, których budowa charakteryzuje się zamkniętą komorą spalania (czyli kotły turbo). Zapewniają one niesamowicie cichą i sprawną pracę oraz spokój i najwyższe bezpieczeństwo przez cały okres użytkowania.

  Gama urządzeń:

  • CLAS B - dwufunkcyjny kocioł gazowy z wbudowanym podwójnym zasobnikiem ze stali nierdzewnej (inox). Kocioł CLAS B łączy wysoką zdolność dostosowywania się do wymagań użytkownika – poprzez programowanie i zdolność komunikowania się – z realną oszczędnością energii.

  • GENUS EVO – kompaktowy, dwufunkcyjny kocioł wiszący z funkcją Auto oraz  Info Top. Najwyższa klasa wśród kotłów tradycyjnych, oferowany w zakresie mocy 24-35 kW. Doskonałe rozwiązanie do mieszkań o wysokim standardzie.

  Kocioł gazowy Ariston CLAS B z zamkniętą (po lewej) i otwartą  (po prawej) komorą spalania.

  • CLAS EVO (jednofunkcyjny) oraz CLAS EVO SYSTEM (dwufunkcyjny) – kompaktowe kotły wiszące z funkcją Auto. Są to absolutne nowości w segmencie tradycyjnych kotłów klasy średniej. Zachowując wszystkie zalety kotła CLAS, urządzenia te posiadają między innymi nowy interfejs użytkownika z wyświetlaczem i technologią Touch and Feel.

  • EGIS PLUS – kompaktowy, dwufunkcyjny kocioł gazowy. Ekonomiczny w  zakupie i użytkowaniu – dobra sprawność i niskie zużycie energii (kocioł otrzymał trzy gwiazdki za sprawność energetyczną).

  • BS - kompaktowy kocioł wiszący z wymiennikiem ciepłej wody wykonanym ze stali nierdzewnej, charakteryzujący się krótkim czasem reakcji, dzięki wykorzystaniu sond NTC. Urządzenie wyposażono w system zapobiegający zamarzaniu, odkładaniu się kamienia i blokowaniu pompy.

  • UNOBLOC – jednofunkcyjny, stojący kocioł gazowy z możliwością podłączenia zasobnika. Oferowany jest w bardzo szerokiej gamie modeli o mocy od 24 do 64 kW. Fabrycznie przystosowany jest do spalania gazu ziemnego wysokometanowego typu E (gz 50).

  Źródło:
  Ariston Thermo Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Ariston Thermo Polska Sp. z o.o.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.