google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 20.04.2018
  1 USD
  3.3881
  0.0188
  1 EUR
  4.1724
  0.0059
  1 CHF
  3.4827
  0.005
  1 GBP
  4.7660
  -0.011
  1 RUB
  0.0552
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowocześnie i funkcjonalnie - ruszyła nowa wersja strony internetowej Optiflame

  Optiflame logoCzytelna, przejrzysta, nowoczesna, strona w stu procentach intuicyjna - właśnie takiego portalu oczekuje klient, który za pomocą Internetu podejmuje decyzję o zakupie kominka elektrycznego.

  Dbając o zadowolenie Użytkowników, firma Glen Dimplex prezentuje nową – nowoczesną i funkcjonalną odsłonę strony www.optiflame.com.pl.

  Raj dla wymagających

  nowa wersja strony internetowej Optiflame DimplexKorzystanie z internetowego katalogu kominków elektrycznych Optiflame® jest proste i przyjemne - bez trudu znajdziemy nie tylko pełną informację techniczną o produkcie, ale także sprawdzimy każdy detal na niezwykle szczegółowych zdjęciach w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, mamy możliwość, by zobaczyć wizualizację obrazującą realistyczny efekt płomienia Optiflame®, Opti-Myst® oraz Opti-V®.

  To jednak jeszcze nie wszystko - obecnie opracowywany jest moduł logowania dla projektantów i architektów, którzy będą mogli umieszczać na stronie www.optiflame.com.pl własne aranżacje z użyciem kominków elektrycznych Optiflame® i Opti-Myst®. To doskonała okazja, by dzielić się pomysłami, a także promować własną działalność za pośrednictwem portalu.

  Cudowna wolność wyboru

  Kominek z obudową, do zawieszenia na ścianie, wolno stojący, a może wbudowany w nowoczesny mebel? Od klasycznych po najbardziej „designerskie” modele – na stronie www.optiflame.com.pl każdy znajdzie idealny kominek, który stanie się ozdobą domu. Dzięki nowemu portalowi na wybór można poświęcić dokładnie tyle czasu, ile nam potrzeba – dodatkowo wysoka jakość materiału zdjęciowego sprawia, że możemy przyjrzeć się detalom, oglądając z bliska wszystkie modele kominków. Korzystanie z portalu jest dziecinnie proste - wszystko, czego potrzebujemy, znajdziemy bez trudu: zakładki są precyzyjnie oznaczone, fotografie wyraźne, a kiedy już wypatrzymy ten jedyny, wymarzony kominek - adres najbliższego dystrybutora znajdziemy w zakładce Kontakt.

  Grupa Glen Dimplex, producent kominków Optiflame® i Opti-Myst®, może poszczycić się nie tylko najszerszą gamą kominków elektrycznych na rynku, ale także wyjątkową dbałością o zadowolenie Klienta, czego najlepszym dowodem jest powstanie portalu tak funkcjonalnego i przyjaznego jak www.optiflame.com.pl.

  Źródło:
  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Sprzedaż hurtowa elektrycznych urządzeń grzewczych
  Artykuł został dodany przez firmę

  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Dystrybucja pomp ciepła i elektrycznych urządzeń grzewczych

  Dimplex wskazuje drogę do świadomej decyzji o wyborze innowacyjnych technologii w dziedzinie grzania i chłodzenia.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.