google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 22.06.2018
  1 USD
  3.6977
  -0.063
  1 EUR
  4.3149
  -0.0174
  1 CHF
  3.7367
  -0.0359
  1 GBP
  4.9209
  -0.01
  1 RUB
  0.0586
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • I ZJAZD INSTALATORÓW HEWALEX PRO

  W dniach 9-10 oraz 16-17 stycznia 2014 r. w Bielsku-Białej odbyły się dwa ogólnopolskie spotkania dla Instalatorów Hewalex PRO. W spotkaniach wzięło udział 260 osób – spośród instalatorów, kontrahentów, prasy oraz kadry firmy Hewalex Sp. z o.o. Sp.k. Instalatorzy Hewalex PRO to grupa ściśle współpracujących z firmą fachowców nie tylko o wysokim poziomie kwalifikacji i wiedzy, ale także bardzo często z długoletnim stażem współpracy i aktywnym udziałem w rozwoju produktów firmy Hewalex.
   

  Tematyka spotkania obejmowała zagadnienia rynkowe oraz techniczne i handlowe. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi podsumowaniami rynku polskiego i europejskiego Odnawialnych Źródeł Energii, a także z dalszymi perspektywami jego rozwoju.  Spotkanie stanowiło także okazję do zaprezentowania nowości firmy Hewalex przewidzianych do wdrożenia w roku 2014, a także zaawansowanych projektów specjalnych realizowanych w ramach współpracy z partnerami zagranicznymi. Wizyta w zakładzie produkcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach obejmowała zarówno zapoznanie z technologiami produkcji, jak i tematyczne szkolenia z zakresu m.in. systemu zdalnego nadzoru instalacji Hewalex Ekontrol. 
   

  Ze strony kontrahentów firmy Hewalex, w spotkaniach udział wzięli przedstawiciele 10-ciu firm:  Afriso Sp. z o.o., Armacell Poland Sp. z o.o., Aqua-Concept GmbH, BlueTec GmbH & Co. KG, Dražice-strojírna s.r.o., Machem Sp. z o.o., Narva Lichtquellen GmbH + Co. KG, Polskie Centrum Promocji Miedzi Sp. z o.o., Rockwool Polska Sp. z o.o., Wilo Polska Sp. z o.o.. W ramach swoich prezentacji oraz ekspozycji przedstawiciele przedsiębiorstw mieli okazję przedstawić szczegółowe zagadnienia techniczno-handlowe związane z zastosowaniem własnych produktów w urządzeniach i systemach firmy Hewalex.
   

  Perspektywy rozwoju rynku kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła, mimo nie zawsze sprzyjającego ustawodawstwa krajowego, w przypadku Polski są wciąż bardzo obiecujące. W porównaniu do rozwiniętych rynków zachodnioeuropejskich, wskaźniki nasycenia polskiego rynku OZE są wielokrotnie niższe. Uczestnicy spotkania mogli przekonać się także  o wysokiej skali produkcji w zazwyczaj „uśpionym” sezonie produkcji dla branży OZE. Powodem jest nie tylko zapotrzebowanie rynku krajowego, ale rosnąca dynamicznie sprzedaż zagraniczna realizowana do ponad 30 krajów europejskich. Rozpoznawalność marki Hewalex stale się zwiększa poza granicami Polski, do czego przyczynił się również udział firmy w projekcie GreenEvo prowadzonym przez Ministerstwo Środowiska.

   

  Źródło:
  Hewalex Sp. z o.o. Sp. k.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Hewalex Sp. z o.o. Sp. k.

  Dostarczamy najwyższej jakości produkty wykorzystujące możliwości odnawialnej energii oparte o najnowsze rozwiązania myśli technologicznej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.