google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 20.08.2019
  1 USD
  3.9408
  0.0209
  1 EUR
  4.3656
  0.0137
  1 CHF
  4.0227
  0.0156
  1 GBP
  4.7654
  0.0123
  1 RUB
  0.0591
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • MATERIAŁY BUDOWLANE POLECANE PRZEZ WYKONAWCÓW JUŻ ZNANE

  Logo Budowlana Marka Roku 2014, ASM - Centrum Badań i Analiz RynkuLogo Budowlana Marka Roku 2014 Champion, ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku

  ASM - CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU PO RAZ X-TY OGŁOSIŁO RANKING BUDOWLANA MARKA ROKU

  13 czerwca 2014 r. w Hotelu LORD w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014 producentom z branży materiałów budowlanych. Ranking został stworzony na podstawie badań przeprowadzonych wśród firm wykonawczych z całej Polski. Wręczono 55 tytułów Budowlana Marka Roku 2014 w kilkudziesięciu kategoriach produktowych oraz klasyfikacji open (obejmującej cały rynek materiałów budowlanych w Polsce). W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 przedstawicieli producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych i mediów.

  Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2014 i Champion Roku 2014Pomysłodawcą i organizatorem Rankingu Budowlana Marka Roku jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – istniejący od 1996 roku instytut - lider badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego. Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. Tytuły Championa marki uzyskują dzięki wieloletniemu uznaniu użytkowników. Analiza spontanicznych wypowiedzi badanych fachowców wskazuje na najwyższy obiektywizm i wyróżnia Ranking spośród wszystkich konkursów w branży. Wyniki badania w formie wyczerpujących raportów rynkowych obejmujących segment rynku, na którym funkcjonuje dana marka, są przekazywane Laureatom. Dzięki temu Budowlana Marka Roku 2014 to nie tylko skuteczne narzędzie promocyjne, ale i marketingowe, dzięki wiedzy ustrukturyzowanej przez badaczy.

  Dr Elżbieta J. Syrda i Małgorzata Walczak-Gomuła po wręczeniu nagrody Złota Budowlana Marka Roku 2014 w kategorii open Pawłowi Kisielowi z Grupy ATLASJarosław Kwaśniak z Brązową Budowlaną Marką Roku 2014 dla marki Bruk-Bet w kategorii kostka brukowa
  Dr Elżbieta J. Syrda (Założycielka i Właścicielka ASM) i Małgorzata Walczak-Gomuła (Prezes Zarządu ASM) po wręczeniu nagrody Złota Budowlana Marka Roku 2014 w kategorii open Pawłowi Kisielowi (V-ce Prezes ds. Sprzedaży i Marketingu) z Grupy ATLAS.Jarosław Kwaśniak  z Brązową Budowlaną Marką  Roku 2014 dla marki Bruk-Bet w kategorii kostka brukowa


   

  Ranking jest przedsięwzięciem o coraz większym zasięgu, co jest jego siłą? O opinię zwróciliśmy się do Joanny Florczak-Czujwid - Kierownika Projektu Budowlana Marka Roku 2014.

  Dr Elżbieta J. Syrda , Małgorzata Walczak-Gomuła oraz Andrzej Kaczor ze Złotym Championem Roku 2014 dla marki Soudal w kategorii masy uszczelniające - silikonySylwester Szopa z Wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2014 w kategorii kompleksowe systemy ociepleń dla marki baumit
  Dr Elżbieta J. Syrda , Małgorzata Walczak-Gomuła  oraz Andrzej Kaczor  ze Złotym Championem Roku 2014 dla marki Soudal w kategorii masy uszczelniające - silikonySylwester Szopa  z Wyróżnieniem Budowlana Marka Roku 2014  w kategorii kompleksowe systemy ociepleń dla marki baumit
   

  „Od 10-ciu lat przeprowadzamy badania, na podstawie których formułujemy klasyfikację Budowlanej Marki Roku. Obserwujemy coraz silniejsze zakorzenione tytułu BMR w świadomości nie tylko producentów, ale także wykonawców, którzy decydując się na konkretny produkt coraz częściej zwracają uwagę również na fakt przyznawania nagród i wyróżnień markom budowlanym. Dodatkowo szeroka promocja i  nagłaśnianie, nie tylko przez nas i patronów wydarzenia, ale przede wszystkim przez samych Laureatów dodaje rangi temu wydarzeniu. Zdobycie statuetki lub wyróżnienia to dowód uznania fachowców – bezpośrednich klientów producentów materiałów budowlanych. Zatem firmy cenią sobie to trofeum w sposób wyjątkowy. Cały czas poszerzamy portfolio badanych segmentów na potrzeby Rankingu gdyż rynek tego wymaga -technologie przynoszą nowe rozwiązania, które kilka lat temu jeszcze nie były dostępne. Jesteśmy pełni uznania dla rozwoju, który dokonuje się w Polsce, i który możemy wspierać.”

  Dariusz Pindel ze Złotą Budowlaną Marką Roku 2014 w kategorii materiały zamocowania budowlane dla marki Wkręt-MetMałgorzata Walczak-Gomuła (Prezes Zarządu ASM) i Grzegorz Pytkowski (Prezes Rady Nadzorczej BTI)
  Dariusz  Pindel  ze  Złotą Budowlaną Marką Roku 2014 w kategorii materiały zamocowania budowlane  dla marki Wkręt-MetMałgorzata Walczak-Gomuła (Prezes Zarządu ASM) i Grzegorz Pytkowski (Prezes Rady Nadzorczej BTI)

  Podczas Gali ogłoszone zostało uroczyście nawiązanie aliansu strategicznego pomiędzy firmami ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku i Brian Tracy International Consulting. Sam Brian Tracy przekazał słowa powitania i gratulacji skierowane do uczestników spotkania w formie video. Współpraca między dwoma organizacjami umożliwi firmom skorzystanie z badań i szkoleń dostarczających rozwiązań komunikacyjnych, obsługi klienta, sprzedażowych i HR. 

  Ceremonię uświetnił występ Mariana Opani oraz pokaz taneczny formacji Dance Project. Po odebraniu przez Laureatów nagród i złożeniu - gratulacji uczestnicy Gali mieli okazję świętować oraz bawić się na parkiecie podczas zorganizowanych warsztatów tanecznych. 

  Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy, aby otrzymane tytuły przyczyniły się do podkreślania wysokiej jakości produktów oraz uznania ze strony fachowców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami tegorocznej i poprzednich edycji rankingu oraz szczegółami regulaminu przyszłorocznej edycji na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl. Zachęcamy do rywalizacji i wzięcia udziału w rankingu Budowlana Marka Roku 2015.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.