google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Międzynarodowe Targai Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPOŸ Poland 2014

  W dniach 23-25 września 2014 roku w Warszawie, odbyły się Międzynarodowe Targach Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland. Targi RENEXPO® Poland to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej w Polsce.

  Stąd też obecność na targach firmy Glen Dimplex, lidera w sektorze energii odnawialnych, posiadającego 40-lat doświadczenia w rozwoju nowoczesnych, innowacyjnych, oszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska systemów pomp ciepła Dimplex. Imprezie targowej towarzyszyło szereg wydarzeń branżowych i specjalistycznych konferencji związanych z sektorem OZE. W trakcie trwania targów odbył się m.in. Trzeci Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła oraz Forum Pomp Ciepła oraz konkurs o "Puchar RENERGY AWARD".

  Nagroda Złoty medal 2014 oraz RENERGY AWARD dla Dimplex

  Te cykliczne wydarzenia towarzyszące są ważnym miejscem spotkań i wymiany informacji o najnowszych trendach i osiągnięciach na rynku energii odnawialnej oraz platformą umożliwiającą nawiązanie kontaktów i zapoznanie się z najnowszym know-how. Warto wspomnieć, że podczas ubiegłorocznej edycji targów RENEXPO firma Glen Dimplex została uhonorowana nagrodą RENERGY AWARD przyznaną w kategorii „Innowacyjna Technologia – pompy ciepła” rewersyjnej pompie ciepła powietrze/woda Dimplex LA 60TUR+. Jest to druga nagroda dla naszych urządzeń w ostatnim czasie – „Złoty Medal 2014” na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2014 otrzymała również wysokotemperaturowa pompa ciepła SIH 90TU. Na naszym stoisku profesjonalni doradcy prezentowali rozwiązania z zakresu ogrzewania oraz chłodzenia z wykorzystaniem innowacyjnych pomp ciepła Dimplex.

  Źródło:
  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Dystrybucja pomp ciepła i elektrycznych urządzeń grzewczych
  Artykuł został dodany przez firmę

  Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. Dystrybucja pomp ciepła i elektrycznych urządzeń grzewczych

  Dimplex wskazuje drogę do świadomej decyzji o wyborze innowacyjnych technologii w dziedzinie grzania i chłodzenia.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.