google

    ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

    Kursy walut 18.07.2018
    1 USD
    3.7031
    0.0412
    1 EUR
    4.3036
    0.0038
    1 CHF
    3.6941
    0.0091
    1 GBP
    4.8276
    -0.0296
    1 RUB
    0.0588
    0.0002
    Newsletter
    Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
    Podaj imię i nazwisko:
    Twój adres email:
     
    Zobacz na mapie
    Chcę dodać:
    W zasięgu km

    • Ruszyła IX edycja konkursu ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA

    Ogólnopolski Konkurs Budowlany „Orły Polskiego Budownictwa”  MZHPiUOgólnopolski Konkurs Budowlany „Orły Polskiego Budownictwa” na stałe wpisał się w działania związane z promocją i wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym.

    Projekt już od 8 lat nagradza i promuje firmy działające w sektorze budowlanym, które wyróżniają się na tle konkurencji, a sam udział w konkursie Orły Polskiego Budownictwa jest doskonałym sposobem na ugruntowanie pozycji firmy przede wszystkim jako partnera godnego zaufania.

    Inicjatywa spotkała się z poparciem wielu instytucji i organizacji branżowych, a patronat honorowy objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

    Głównym celem inicjatywy jest promowanie przedsiębiorstw z sektora budowlanego, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są efektywnie zarządzane, świadczą usługi na najwyższym poziomie, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników. Statuetka Orła Polskiego Budownictwa od lat jest symbolem profesjonalizmu i prestiżu nagrodzonych podmiotów.

    Ponadto, w tym roku uczestnicy konkursu mogą ubiegać się również o nagrodę specjalną – Zasłużony dla Polskiego Budownictwa. Wyróżnieniem zostaną uhonorowane podmioty i osoby, które od ponad 10 lat dzięki odpowiednim doświadczeniom kreują postawy przedsiębiorcze oraz prowadzą aktywna działalność na rzecz rozwoju polskiej branży budowlanej.

    Do konkursu mogą zgłaszać się podmioty aktywnie działające w branży budowlanej, które zorientowane są na rozwój swojej firmy, dlatego też warto podjąć wyzwanie, wziąć udział w konkursie i dołączyć do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. 

    Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
    wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.