google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 18.06.2019
  1 USD
  3.8097
  0.0108
  1 EUR
  4.2631
  0.0032
  1 CHF
  3.8099
  0.0086
  1 GBP
  4.7736
  -0.0085
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Immergas partnerem jednej z najlepszych imprez biegowych w Polsce

  Immergas logo20 stycznia br. podczas konferencji prasowej zainaugurowana została tegoroczna, 14. Edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który uznawany jest za jedną z najlepiej zorganizowanych imprez biegowych w Polsce. Przez czternaście ostatnich edycji zawody zyskały ogromną renomę w kraju, a w 2015 roku wydarzenie nominowane było do nagrody Impreza Roku w kategorii biegów na 10 km.

  Sponsorem tytularnym biegu już po raz czwarty została firma Rossmann. W tym roku do grona sponsorów dołączył Immergas. To pierwsze duże wydarzenie, które sponsorujemy. Rok 2016 to wyjątkowy rok dla Immergas Polska, gdyż obchodzimy jubileusz 20-lecia działalności naszej firmy. To tu, w Łodzi, od 20 lat tworzy się historia polskiego oddziału firmy Immergas. Chcemy coraz mocniej angażować się w działania odbywające się w mieście i w ten sposób promować Łódź wśród naszych kontrahentów i pracowników - uzasadnia decyzję o wsparciu Maciej Czop, dyrektor zarządzający firmy.

  Organizatorzy i władze miasta spodziewają się, że czternasta edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run może zgromadzić na starcie ponad 5 tys. osób. Przy okazji biegu głównego odbędą się również imprezy dodatkowe – Mini Bieg Ulicą Piotrkowską dla najmłodszych biegaczy, jak również marszobieg na 1500 m dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem.

  Zapisy do biegu głównego na dystansie 10 km już ruszyły na www.biegpiotrkowska.pl. Na życzenie Immergas uruchomiona została specjalna kategoria Instalator Branży Grzewczej, do której mogą zapisywać się zainteresowani udziałem Instalatorzy. W tej kategorii wręczone zostaną nagrody specjalne ufundowane przez Immergas.

  Zapraszamy do udziału!

  Źródło:
  IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.

  Immergas – topowy dostawca najpopularniejszych, w pełni zintegrowanych systemów grzewczych na rynku. W ofercie firmy znajdują się m.in. kotły gazowe, pompy ciepła, systemy solarne, systemy fotowoltaiczne, grzejniki, sterowniki i inne.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.