google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wiosna pod znakiem energetyki i OZE

  Kieleckie spotkania z energią

  Ponad 5 tysięcy zwiedzających, blisko 100 firm z 4 krajów świata prezentujące najnowsze osiągnięcia techniki w zakresie energetyki i odnawialnych źródeł energii – warto odwiedzić targi ENEX/ENEX Nowa Energia. Targi Kielce zapisały się już w branży energetycznej, jako efektywne miejsce spotkań i merytorycznych rozmów.

  Dwudniowe Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia to wydarzenia poruszające tematykę szczególnie istotną, biorąc pod uwagę drastycznie zmieniający się klimat i rosnące zapotrzebowanie na energię. Od 30 do 31 marca w Targach Kielce spotkają się specjaliści i eksperci oraz przedsiębiorcy z branży.

  Targi ENEX Targi KielceTargi ENEX Targi Kielce

  W dobrym czasie

  Sytuacja energetyczna na arenie międzynarodowej i krajowej to szereg rozmów, jak gospodarować światową energią, jak zarządzać odnawialnymi źródłami energii oraz przede wszystkim jak zadbać o środowisko naturalne. W Polsce ostatnie miesiące to czas dyskusji w temacie zmieniającej się ustawy o OZE i przesuwających się terminów jej wdrożenia. Targi ENEX/ ENEX Nowa Energia dają przedsiębiorcom i specjalistom przestrzeń, w której mogą swobodnie rozmawiać, dzielić się doświadczeniem oraz wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

  – Możemy powiedzieć, że targi ENEX i ENEX Nowa Energia spotykają się z pozytywną opinią branży. – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce. – Krajowe i zagraniczne firmy co roku pokazują na targach swoje nowości. Ale targi to nie tylko sprzęt. Wartością jest merytoryczna strona wydarzenia i konferencje, które dostarczają bogatą wiedze i podpowiadają przedsiębiorcom jak efektywnie działać w branży energetycznej.

  Nowości sprzętowe i usługowe

  Maszyny oraz urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne, najnowsze technologie armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem czy kotłowni opalanych biomasą. Stoiska targowe pełne są najnowocześniejszego sprzętu związanego z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją już istniejących. Słowem wystawa pozwala na kompleksowe poznanie bogatego i szerokiego rynku energetyki, elektrotechniki i OZE.

  Polska liderem w produkcji biomasy?

  Całodzienne warsztaty „Energia z biomasy w praktyce”, odbywające się 31 marca, będą poruszały takie tematy, jak między innymi: nowa ustawa OZE, finansowanie inwestycji biomasowych, certyfikacja biomasy, wkład Polski w realizację ustaleń COP21 w Paryżu czy potencjał Polski w zakresie produkcji biomasy. Specjaliści z branży oraz przedstawiciele instytucji ściśle związanych z biomasą w Polsce przedstawią aktualne regulacje i uwarunkowania by rolnicy, przedsiębiorcy i przedstawiciele samorządów lokalnych mogli z jak najszerszej perspektywy spojrzeć na wykorzystanie biomasy do produkcji energii cieplnej i elektrycznej.

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.