google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zarejestruj się na GreenPOWER. Energia słoneczna, wodna, wiatrowa i biomasa

  Targi GreenPOWER MTP

  Najwyższy czas, by zarejestrować się w serwisie www.mtp24.pl do udziału w targach GreenPOWER, które odbędą się w Poznaniu w dniach 10-12 maja 2016 r. To największa w Polsce wystawa sektora OZE. 

  Rok rocznie jakość zwiedzających targów GreenPOWER doceniają wystawcy, którzy twierdzą, że są to jedne z najlepszych targów dotyczące zielonej energii. Do Poznania, poza przedstawicielami grup energetycznych, zjeżdżają prywatni inwestorzy zainteresowani energooszczędnymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu wykorzystania OZE, przedstawiciele samorządu terytorialnego (gmin, powiatów, województw), przedstawiciele firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA.

  Targi GreenPOWER MTPTargi GreenPOWER MTP

  Targi dla profesjonalistów

  Warto zarejestrować się przed targami w Internecie nie tylko dlatego, że pozwala to uniknąć kolejek przy wejściu na targi. Rejestracja internetowa uprawnia profesjonalistów przede wszystkim do bezpłatnego uczestnictwa w GreenPOWER.

  Do tej pory swoją obecność na targach, poprzez serwis www.mtp24.pl, zapowiedziało już kilkaset specjalistów. Jak pokazują badania przeprowadzone podczas minionych edycji, biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. Na targi rejestrują się właściciele (26%), menadżerowie wyższego szczebla (kierownik 25%, dyrektor 17%, prezes 16%), a także specjaliści odpowiadający za zakupy w firmie czy wdrażanie nowych technologii (16%).

  Targi w Poznaniu przy promocji GreenPOWER wykorzystują wszystkie kanały komunikacji wchodzące w skład direct marketingu - począwszy od rozwiązań informatycznych poprzez własną drukarnię, Centrum Logistyczne, zespół Contact Center aż po sekcję baz danych, która we współpracy z sekcją zwiedzających czuwa nad aktualizacją i pozyskiwaniem nowych kontaktów branżowych. W tym roku do bezpośredniego udziału w targach zaproszono ponad 8.000 profesjonalistów z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy i Litwy.

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.