google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • iBros Kamery termowizyjne jako urządzenia do detekcji wilgoci

  Istotnymi narzędziami w detekcji wilgoci są wilgotnościomierze, higrometry, pirometry i rejestratory wilgoci. Dzięki zastosowaniu kamery termowizyjnej możliwe jest zobaczenie „dużego obrazu”, na którym widoczne są ukryte cechy i usterki. Wady mogą być łatwo zauważone na wyświetlaczu kamery dzięki różnicom w przenikaniu ciepła i izolacyjności cieplnej.

  Wybór odpowiedniej kamery termowizyjnej ma kluczowe znaczenie. Niekiedy modele podstawowe mogą nie być wystarczająco dokładne do wykonywania niektórych prac. Mimo, że nadają się do podstawowej diagnostyki mogą nie posiadać wystarczającej dokładności i funkcjonalności potrzebnych do zobaczenia złożonych problemów, o których świadczą nawet drobne różnice temperatur.

  iBros Kamery termowizyjne jako urządzenia do detekcji wilgoci
  Rys. 1 Kamera termowizyjna FLIR T420bx jest wystarczająco czuła aby zlokalizować ciepłe obszary nawet w lecie i wskazać miejsce gdzie występują braki w izolacji pozwalające promieniować ciepłu w przestrzeni dachowej do pułapów sypialni.
  Źródło:
  iBros technic
  Artykuł został dodany przez firmę

  iBros technic

  Specjalizujemy się w dostawie i dystrybucji rozwiązań pomiarowych i sterujących, w projektowaniu nowych układów jak i integrowaniu istniejących już instalacji.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.