google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Branża dźwigowa ponownie zagości w Targach Kielce

  Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT,  które od 18 do 20 października odbędą się w Targach Kielce to jedyna biznesowa wystawa branży dźwigowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Targi Kielce LOKUM-EXPO, EURO-LIFTWydarzenie kompleksowo prezentuje spektrum branży dźwigowej, od innowacji i najnowszych urządzeń, po napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin. Wystawie towarzyszy po raz pierwszy Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO oraz III Międzynarodowy Salon Techniki Parkingowej EUROPARKING. 

  W programie targów EURO-LIFT przewidziano konferencje i fachowe szkolenia, skupiające najlepszych specjalistów. W tym roku już ponad 100 wystawców z 18 krajów reprezentujących branżą dźwigową oraz obsługę  nieruchomości zdecydowało się zaprezentować swoje produkty i usługi w Targach Kielce.

  O bezpieczeństwie i modernizacji dźwigów w Targach Kielce

  Polskie Stowarzyszanie Producentów Dźwigów, w ramach targów, organizuje międzynarodową konferencję „Modernizacje i bezpieczeństwo dźwigów”. Spotkanie poruszy tematy, które aktualnie są istotne dla branży, wskaże trendy i nowości w systemach dźwigowych, jakie są widoczne na rynku europejskim, a także wyznaczy dobre praktyki oraz proekologiczne zastosowanie dźwigów. Jednym słowem konferencja spojrzy kompleksowo na całą branżę, a w gronie prelegentów znajdą się specjaliści między innymi z European Lift Association – organizacji zrzeszającej wszystkie organizacje dźwigowe, działające w Europie oraz Urzędu Dozoru Technicznego. 

  Nowy akcent – Salon Obsługi i Utrzymanie Nieruchomości

  W Targach Kielce od 18 do 20 października 2016 roku odbędzie się także Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. W ramach Salonu odbędzie się konferencja „Aktywny podmiot na rynku – spółdzielnia mieszkaniowa, jako inwestor i zarządca nieruchomości”, w której zapowiedział swój udział wiceminister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński.  Zostanie również rozstrzygnięty konkurs „7 Złotych Zasad Spółdzielczości”.  Szóste Forum dla Zarządców poruszy temat optymalizacji kosztów utrzymania nieruchomości oraz wyłoni laureatów konkursu Zarządca Roku 2016 – Lider Rynku Nieruchomości.  Całe wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych, zarządcom nieruchomości, kadrze menadżerskiej spółdzielni mieszkaniowych, zarządcom zasobów komunalnych. Swoją ofertę przedstawią firmy budowlane, instalacyjne, elektrotechniczne, dostawcy ciepła i energii, producenci oprogramowania do obsługi zarządzania nieruchomościami, banki, firmy ubezpieczeniowe czy firmy sprzątające.

  Wstęp na targi EURO-LIFT, Salon LOKUM-EXPO i Targi EUROPARKING jest wolny po wcześniejszej rejestracji!

  Zapraszamy od 18 do 20 października do Targów Kielce!

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.