google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szkło i akcesoria do kominka - zostań dystrybutorem i zarabiaj!

  Szkło i akcesoria do kominka - zostań dystrybutorem i zarabiaj!Chcesz zwiększyć ofertę swojego sklepu o atrakcyjne produkty i półprodukty, a przy okazji zyskać dodatkowy dochód? To możliwe, jeśli zajmujesz się sprzedażą kominków i produktów do nich przeznaczonych, prowadzisz działalność związaną z remontami mieszkań lub usługami szklarskimi, czy też masz biuro projektowe. Nie przegap tej szansy, ponieważ możesz nie tylko zwiększyć swoje przychody, ale także wyrobić markę firmy, która poleca tylko niezawodne produkty – a zaufanie klientów to rzecz bezcenna!

  Na czym dobrze zarobić?

  Węgier Glass to firma produkująca najwyższej jakości ceramiczne szkło kominkowe, a także filtry spawalnicze, hutnicze czy filtry lasera. Jeśli zdecydujesz się na bycie jej oficjalnym pośrednikiem w sprzedaży szkła kominkowego i akcesoriów do kominka dla klientów końcowych, zyskasz dzięki temu liczne korzyści. Pierwsza to rabat w wysokości 3%. Każdy otrzymuje go na start, jednak nie jest to sztywna, stała zniżka - może on wzrosnąć nawet do 15% na wszystkie produkty! W jaki sposób? Wszystko zależy od obrotu oficjalnego Partnera – od kwoty 4000 PLN brutto rabat zwiększa się o 1% za każdy przekroczony 1000 zł obrotu. Najlepsi partnerzy, którzy sprzedają duże ilości akcesoriów do kominków, zarabiają na tym naprawdę spore kwoty. A ponieważ Węgier Glass ma ofertę kompleksową, z pewnością na brak zainteresowania nie będziesz narzekać.

  Co zyskają Twoi klienci?

  Dzięki staniu się oficjalnym partnerem Węgier Glass, Twoi klienci zyskają dostęp do podstaw i parawanów kominkowych, bezpiecznego szkła (w tym giętego i sferycznego), a także akcesoriów jak taśmy uszczelniające. Ponieważ wszystkie te artykuły cechuje wysoka jakość, z pewnością będą usatysfakcjonowani zakupami od Ciebie i nie tylko będą chętniej wracać, ale również polecać Twoją działalność swoim znajomym, co pozwoli na zwiększenie liczny potencjalnych nabywców oferowanych przez Ciebie towarów i usług.

  Jak zostać partnerem?

  Aby zostać partnerem firmy, należy skontaktować się z nią telefonicznie lub drogą mailową, a następnie zarejestrować w programie partnerskim. Przy rejestracji ustalone zostają wszystkie zasady współpracy, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można w każdej chwili skontaktować z przedstawicielem firmy. Po zaakceptowaniu otrzymuje się status "Partnera" oraz udzielony zostaje startowy, 3-procentowy rabat. A jeśli interesuje Cię wzbogacenie swojej oferty nie tylko o akcesoria kominkowe, ale także takie produkty jak filtr hutniczy, filtr lasera czy filtry spawalnicze, wówczas możesz uzgodnić z Węgier Glass zasady dotyczące ich sprzedaży. Wszystkiego dowiesz się na http://www.wegierglass.com.pl/

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.