google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • PURMO DELTA – GRZEJNIKI REKOMENDOWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW

  Grzejniki kolumnowe Purmo Delta to jedyne w swoim rodzaju połączenie klasyki i nowoczesności. Ich niekwestionowane zalety nie pozostały niezauważone przez redaktorów magazynu „M jak mieszkanie”, którzy przyznali Purmo Delta prestiżowe wyróżnienie.

  „M jak mieszkanie” już od 15 lat inspiruje miłośników aranżacji wnętrz. W każdym numerze czytelnik znajdzie garść nieszablonowych pomysłów i praktycznych porad, które pomagają wprowadzić do urządzanego pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę oraz podnieść jego funkcjonalność. Znak jakości REKOMENDACJA „M jak mieszkanie” mogą uzyskać dostępne na polskim rynku produkty, które odznaczają się innowacyjnością oraz wysokimi walorami estetycznymi. Redaktorzy magazynu docenili grzejniki Purmo Delta za trwałość, wydajność oraz niebanalną formę. 

  PURMO DELTA – GRZEJNIKI REKOMENDOWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW
  Purmo Delta Laserline

  Modele grzejników z linii Purmo Delta pod względem wzornictwa przypominają tradycyjne grzejniki żeliwne, a dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody spawania laserowego – charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na korozję. Ich konstrukcja zdecydowanie ułatwia usuwanie z urządzenia nagromadzonego kurzu, co sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem w pokoju alergika. Ponadto niektóre modele Purmo Delta łączą w sobie funkcje źródła ciepła oraz mebla. Delta Bar możemy wykorzystać jako bufet, a także element wystroju dzielący wnętrze na strefy użytkowe (szczególnie w kuchni otwartej na salon lub jadalnię), natomiast Delta Column Bench – jako oryginalną ławeczkę, która dodatkowo przyspieszy suszenie mokrego obuwia i innych elementów garderoby w deszczowe dni.

  PURMO DELTA – GRZEJNIKI REKOMENDOWANE PRZEZ PROFESJONALISTÓW
  Purmo Delta Column Bench

  Ponieważ grzejniki Purmo Delta dostępne są w wielu standardowych rozmiarach, to dopasowanie urządzenia do wielkości ogrzewanego pomieszczenia nie będzie stanowiło dla nas problemu. Nie bez znaczenia jest również możliwość wyboru wariantu kolorystycznego grzejnika – w bogatej palecie RAL bez trudu znajdziemy propozycje, dzięki którym Purmo Delta stanie się wyjątkową ozdobą w naszym salonie, sypialni, kuchni czy przedpokoju. 

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.