google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 23.02.2018
  1 USD
  3.3911
  -0.0098
  1 EUR
  4.1738
  -0.0073
  1 CHF
  3.6302
  0.005
  1 GBP
  4.7365
  0.0132
  1 RUB
  0.0601
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • KELLER Windsor S – nowa generacja kotłów kondensacyjnych

  Chociaż obecnie mamy pełnię lata, warto już teraz zapoznać się z propozycjami produktowymi marki KELLER, które będą hitami nadchodzącego sezonu grzewczego – kondensacyjnymi kotłami gazowymi Windsor S. Wybór odpowiedniego urządzenia to ważna inwestycja, dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi propozycjami marki.

  KELLER Windsor S – nowa generacja kotłów kondensacyjnychGazowe kotły kondensacyjne KELLER Windsor S to wysokiej klasy urządzenia spełniające zaostrzone wymogi unijne dotyczące sprawności energetycznej. Przeznaczone są one zarówno do instalacji c.o., jak i do przygotowania c.w.u. Odznaczają się innowacyjną konstrukcją, gwarantującą wysoką jakość i doskonałe parametry użytkowo-techniczne. Szeroki zakres modulacji tych urządzeń (nawet od 3 kW) sprawia, że idealnie sprawdzają się również przy ogrzewaniu małych i dużych obiektów. Dostępne są w wersji jedno- i dwufunkcyjnej.

  KELLER Windsor S – nowa odsłona

  Kotły KELLER WINDSOR S od swoich poprzednich wersji różnią się przede wszystkim zwiększoną o 5 kW mocą na podgrzanie c.w.u. (w kotłach dwufunkcyjnych), możliwością sterowania przez internet (dzięki zastosowaniu pakietów z regulatorem Round). Dużą zaletą jest także większa wydajność pompy obiegowej oraz zwiększony przepływ c.w.u. dla Δt = 30oC, co w połączeniu ze zwiększoną mocą daje dużo większy komfort c.w.u.

  Funkcjonalność najwyższej klasy

  KELLER Windsor S – nowa generacja kotłów kondensacyjnych

  Bardzo istotnymi walorami wspomnianych kotłów dla użytkowników końcowych będzie ich ekonomiczność oraz zastosowane w nich inteligentne rozwiązania. Palnik cylindryczny, wykorzystany w tym modelu, wykonany jest ze stali nierdzewnej. Pozwala to na osiągnięcie bardzo szerokiego zakresu modulacji (od 12% mocy maksymalnej). Kolejnym atutem jest zastosowanie protokołu Open-Therm, umożliwiającego dwustronną komunikację między urządzeniem, a regulatorem pokojowym. W przypadku umieszczenia urządzenia w kotłowni bądź w piwnicy – użytkownik będzie mógł odczytać informację o kodzie przy ewentualnych błędach na regulatorze, bez konieczności podchodzenia do kotła. Daje to także  możliwość współpracy ze sterownikiem stref grzewczych EvoHome, który pozwala na optymalizację pracy całego systemu grzewczego przy pomocy smartphonu czy tabletu.

  Wybierz odpowiedni wariant

  Jak już wspomniano, w ofercie Marki KELLER, znajdują się zarówno kotły jedno- jak i dwufunkcyjne. Kocioł jednofunkcyjny Windsor S możemy połączyć z zasobnikiem c.w.u. KELLER. Zasobniki te posiadają dużą powierzchnię grzejną (0,9 m2 - 120 l, 1,1 m2 – 150 l) oraz odpowiednią budowę wężownicy, zapewniającą dużą wydajność instalacji c.w.u., a także bardzo dobre parametry termoizolacyjne urządzeń (klasa energetyczna C).

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.