google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 13.07.2018
  1 USD
  3.7244
  0.0189
  1 EUR
  4.3302
  0.004
  1 CHF
  3.7118
  -0.0041
  1 GBP
  4.8896
  -0.0057
  1 RUB
  0.0598
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFIN

  Podtynkowe zestawy instalacyjne cieszą się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem. Ukrycie instalacji w ścianie sprawia, że łazienka staje się bardziej przestronna, funkcjonalna i nabiera nowoczesnego charakteru. Marka DELFIN już od niemal dekady rozwija swoje portfolio właśnie o tę grupę produktową. Obecnie wprowadza na rynek unowocześnione modele, które są jeszcze wygodniejsze w montażu i są bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu.

  Stelaże podtynkowe DELFIN – tradycja i nowoczesność

  Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFINW ofercie marki DELFIN dostępne są dwa modele stelaży podtynkowych: Delfin A101 i Delfin Star. Oba charakteryzują się solidną konstrukcją, są komfortowe w użytkowaniu i ekonomiczne. Różnią się od siebie mechanizmem uruchamiania spłuczki, wyglądem i nieznacznie wymiarami. Model Delfin Star to sprawdzona i klasyczna propozycja dla tych instalatorów, którzy cenią sobie znane i sprawdzone rozwiązania. Unowocześniony model DELFIN A101 zaskarbi sympatię instalatorów jaszcze łatwiejszym montażem, a u klientów końcowych większą dyskrecją użytkowania. Marka ma także w swojej ofercie stelaże podtynkowe DELFIN do umywalek, pisuarów i bidetów, a także cztery wzory przycisków.

  Nowy DELFIN A 101

  Zmiany w zestawach podtynkowych do WC Delfin A101 dotyczą przede wszystkim: ramy montażowej, rękawa, uchwytu kolana odpływowego, mechanizmu sterującego, ramki przycisku oraz  kolorystyki ramy. W ramce rękawa zostało zmienione jego mocowanie do zbiornika. Montaż odbywa się poprzez zatrzaśnięcie w otworach, co znacznie przyspiesza czas instalacji. Ramki dostępne w zestawie umożliwią montaż systemu Delfin A101 w zabudowie ciężkiej i lekkiej z płyt kartonowo-gipsowych.  Nowa konstrukcja uchwytu kolana odpływowego ułatwia jego montaż. Kolano można przesuwać w poziomie i ustawiać jego głębokość w stosunku do ramy w ośmiu położeniach do 93 mm. Jest o wiele łatwiejsze do podłączenia różnych rodzajów muszli klozetowych, które wymagałyby bardziej złożonych działań podczas instalacji. Nowa seria modułów wyposażona jest w przeprojektowany mechanizm sterujący montowany pomiędzy zaworem spustowym a przyciskiem. Dzięki pomysłowemu systemowi mechanizm jest pewnie zamocowany w zbiorniku. W celu zminimalizowania słyszalnego hałasu przycisku podczas spłukiwania, śruby stykające się z przyciskiem wyposażono w miękki kołnierz, który absorbuje wstrząsy generowane przez naciśnięcie przycisku. Także przycisk i jego system mocowania do zbiornika przeszły znaczącą modernizację, dzięki której instalacja jest szybsza i nie wymaga użycia narzędzi. Dzięki poszczególnym elementom tłumiącym, przycisk pracuje cicho i jest lepiej zamocowany do ścianki.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.