google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.03.2019
  1 USD
  3.7581
  -0.0186
  1 EUR
  4.2870
  0.0006
  1 CHF
  3.7849
  0.0068
  1 GBP
  4.9503
  -0.0452
  1 RUB
  0.0590
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU 3-4-5 października 2017 r.

  Multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU 3-4-5 października 2017 r.

  OPTYMALIZACJA, PREDYKCJA, AUTOMATYZACJA, INTEGRACJA – NAJLEPSZE PRAKTYKI

  Jak co roku w październiku organizowane jest, cieszące się ogromnym uznaniem wśród szefów UR, PRESTIŻOWE multibranżowe XI FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU, które odbędzie się w dniach 3-4-5 października 2017 roku.

  Podczas Forum dogłębnej analizie i dyskusji poddane zostaną tematy związane z aktualnymi TRENDAMI W OBSZARZE UTRZYMANIU RUCHU, EWOLUCJĄ modelu optymalnego utrzymania ruchu i STRATEGIAMI zarządzania, optymalizacją systemów, procesów, kosztów i ROZWIĄZAŃ TECHNICZNYCH.

  Obecne kierunki to nadal EFEKTYWNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, a coraz większego znaczenia nabiera AUTOMATYZACJA. W kontekście wymagań nowoczesnego przemysłu przyszłość to PREDICTIVE MAINTENANCE 4.0. Podkreśla się, jak ważne jest umiejętne wykorzystanie technologii i PRZETWARZANIA DANYCH oraz integracja różnych źródeł danych do monitorowania działań operacyjnych w czasie rzeczywistym, a co za tym idzie PROGNOZOWANIE przy użyciu odpowiednich NARZĘDZI ANALITYCZNYCH.

  W trakcie Forum, będzie możliwość zobaczyć na żywo podczas „SUR Session” funkcjonowanie utrzymania ruchu oraz produkcji w zakładzie produkcyjnym Pilkington Automotive w Chmielowie. Wizyta poprzedzona jest merytoryczną prelekcją, a kończy się dyskusją

  Spotkanie uzupełnią wyjątkowe wieczory z grami integracyjnymi, które pozwolą uczestnikom szybko i miło poznać się ze sobą, by w doborowym gronie wymieniać doświadczenia i nawiązywać nowe kontakty.

  Forum należy do najbardziej prestiżowych spotkań tego typu w Polsce. W latach 2007-2016 podczas corocznego Forum SUR MOVIDA miała przyjemność gościć ponad 470 osób zarządzających utrzymaniem ruchu z ponad 280 firm. Omówione zostało ponad 180 studiów przypadków. Zadowoleni klienci odpowiadający za politykę utrzymania ruchu w firmach – szefowie działów utrzymania ruchu – wypowiadają się bardzo pozytywnie o tych spotkaniach i bardzo często podkreślają ich praktyczny charakter, a po wdrożeniu usprawnień wracają na konferencje MOVIDA, by podzielić się doświadczeniem i zaczerpnąć nowych inspiracji.

  W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

  Katarzyna Dutkalska
  Project Manager
  507 191 536
  kdutkalska@movida.com.pl.

  Opinie uczestników poprzedniej edycji:

  „Konferencja przygotowana PERFEKCYJNIE POD KĄTEM MERYTORYCZNYM. Profesjonalni prelegenci. Możliwość nawiązania relacji podczas kolacji integracyjnych.”

  Ekspert Techniczny w Dziale Utilities, Procter and Gamble Operations Polska Sp. z o.o., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016

  „BARDZO CIEKAWA TEMATYKA I PRZYKŁADY Z ŻYCIA. Profesjonalizm pracowników organizatora. Spotkanie godne polecenia.”

  Mistrz UR, Mahle Polska Sp. z o.o., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016

  „Forum pozwoliło mi na rozszerzenie znajomości sposobów działania SUR w innych zakładach. WIELE CIEKAWYCH I SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ MOGĘ W CZĘŚCI WPROWADZIĆ LUB ZMODYFIKOWAĆ W MOIM ZAKŁADZIE. Obsługa pracowników MOVIDA- bardzo miła, pomocna i bardzo dostępna. POLECAM PRACOWNIKOM SUR KOLEJNE FORUM, WARTO BYĆ OBECNYM DLA ROZWOJU OSOBISTEGO I SWOJEJ FIRMY.”

  Lider Utrzymania Ruchu, Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016r

  „ZNAKOMITA, KOLEŻEŃSKA ATMOSFERA i miła obsługa. Forum i przedstawiane na nim koncepcje specjalistów ZAINSPIROWAŁY MNIE DO PEWNYCH DZIAŁAŃ W MOJEJ DZIEDZINIE.”

  Koordynator Utrzymania Ruchu, Cooper Standard Sp. z o.o., X Forum Służb Utrzymania Ruchu, październik 2016r

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.