google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 22.06.2018
  1 USD
  3.6977
  -0.063
  1 EUR
  4.3149
  -0.0174
  1 CHF
  3.7367
  -0.0359
  1 GBP
  4.9209
  -0.01
  1 RUB
  0.0586
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kocioł Logamax plus GB192i w finale konkursu DOBRY WZÓR 2017

  Nowoczesne wzornictwo kotła kondensacyjnego Buderus Logamax plus GB192i zostało docenione przez kapitułę konkursu Dobry Wzór 2017. Urządzenie znalazło się wśród finalistów tegorocznej edycji i będzie prezentowane na największej w Polsce wystawie designu, organizowanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 26 października.

  Kocioł Logamax plus GB192i w finale konkursu DOBRY WZÓR 2017
  fot. Buderus

  Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 roku monitoruje polski rynek, wyszukując najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Wyróżniające się projekty zapraszane są do konkursu Dobry Wzór. Zgłoszenia konkursowe ocenia Komisja Ekspertów i to ona wskazuje co roku finalistów. W drugim etapie oceny dokonuje interdyscyplinarne jury, które wyłania zwycięzców. 

  Kocioł kondensacyjny Buderus Logamax plus GB192i jest jednym z finalistów tegorocznej,  24. edycji konkursu. Docenione zostało wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo urządzenia, które wyznacza nowe trendy w branży grzewczej. Eleganckiego charakteru nadaje mu m.in. gładki, czysty, wytrzymały i odporny na uderzenia front ze szkła tytanowego. Stylowy wygląd sprawia, że urządzenie może być eksponowane w pomieszczeniach mieszkalnych. Komfortowy panel dotykowy wyświetlający zrozumiałe komunikaty umożliwia intuicyjną i łatwą obsługę kotła. Urządzenie jest seryjnie przygotowane do montażu modułów umożliwiających współpracę z internetem. Dzięki temu użytkownik może sterować nim za pomocą tabletu lub smartfona. Zastosowana technika kondensacyjna pozwala na znaczne oszczędności eksploatacyjne, a technologia ALU plus zastosowana w wymienniku kotła, redukuje osadzanie zanieczyszczeń i pozostałości po spalaniu.

  Laureaci konkursu Dobry Wzór 2017 zostaną ogłoszeni 26 października br. Nagrody główne Dobry Wzór będą przyznane w dziewięciu kategoriach.
  Kocioł Buderus Logamax plus GB192i  prezentowany jest w konkursie w kategorii DOM.

  Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku. Konkurują w nm ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

  Komisja Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2017

  • Katarzyna Rzehak przewodnicząca jury konkursu, dyrektor kreatywna IWP
  • Prof. dr hab. Marek Adamczewski, kierownik Katedry Projektowania Produktu ASP w Gdańsku
  • Prof. dr hab. Jerzy Ginalski, Instytut Wzornictwa Przemysłowego
  • Prof. dr hab. Michał Stefanowski, wiceprezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych
  • Dr Paweł Balcerzak,Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Agata Solon, Architekt krajobrazu
  • Dr Iwona Palczewska, kierownik Działu Badań i Rozwoju, IWP
  Źródło:
  Robert Bosch Sp. z o.o. Buderus
  Artykuł został dodany przez firmę

  Robert Bosch Sp. z o.o. Buderus

  Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to największy producent systemów grzewczych w Europie i ma sieć dystrybucyjną na całym świecie. Buderus to marka gwarantująca jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.