google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowoczesne sterowanie ogrzewaniem

  Salon Zdalne sterowanie ogrzewaniem domu lub mieszkania to nie tylko wygoda, ale także możliwość racjonalnego gospodarowania energią, co przekłada się na rzeczywiste oszczędności. Oferowane obecnie rozwiązania umożliwiają zintegrowanie domowych instalacji, a jedną z możliwości jest połączenie instalacji alarmowych z funkcją sterowania ogrzewaniem.

  Zdalne sterowanie ogrzewaniem domu lub mieszkania to nie tylko wygoda, ale także możliwość racjonalnego gospodarowania energią, co przekłada się na rzeczywiste oszczędności. Oferowane obecnie rozwiązania umożliwiają zintegrowanie domowych instalacji, a jedną z możliwości jest połączenie instalacji alarmowych z funkcją sterowania ogrzewaniem.

  Możliwości zintegrowanych systemów

  SypialnieSystemy tego typu pozwalają, aby termostat został wbudowany w już istniejący system alarmowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskuje się wiele przydatnych funkcji, np. możliwość automatycznej redukcji temperatury w sytuacji, gdy domownicy opuszczają dom i system zostaje uzbrojony. Dzięki temu ogranicza się straty energii – dom nie jest niepotrzebnie ogrzewany podczas nieobecności mieszkańców. Inną możliwością jaką daje zintegrowanie systemów jest odroczenie obniżenia temperatury w trybie nocnym w momencie wykrycia przez czujki alarmowe obecności osób, np. w salonie. W zależności od zwyczajów domowników i ich dobowej aktywności można także, korzystając z systemu alarmowego, wydzielić w domu niezależne od siebie strefy grzewcze, obejmujące np. piętra i parter.

  System alarmowy może także zostać wykorzystany do przesyłania pilnych powiadomień np. dotyczących niepokojącego spadku temperatury, wskazującego na awarię.

  Mobilne sterowanie

  KUchniaSterowanie ogrzewaniem odbywa się nie tylko poprzez dedykowane do tego panele. Regulacja ustawień możliwa jest także poprzez aplikacje mobilne, np. w telefonie. Dzięki temu uzyskuje się wgląd w działanie systemu oraz wpływanie na niego z dowolnego miejsca – nie tylko w domu, ale także na świecie. Umożliwia to np. ogrzanie domu przed powrotem z dłuższej podróży. Interfejsy działają w sposób bardzo przejrzysty i intuicyjny, bez konieczności zgłębiania skomplikowanych instrukcji.

  Po więcej informacji zapraszamy na stronę ochronadladomu.pl, gdzie znajdą Państwo szczegóły inteligentnego sterowania ogrzewaniem.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.