google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 12.12.2018
  1 USD
  3.7934
  0.0171
  1 EUR
  4.2993
  0.0011
  1 CHF
  3.8191
  -0.0075
  1 GBP
  4.7556
  -0.0091
  1 RUB
  0.0571
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowoczesne grzejniki do ogrodów zimowych

  Mroźne dni budzą w nas tęsknotę za słońcem i widokiem bujnej roślinności. W ogrodzie zimowym zaspokoimy naszą potrzebę bliskości z przyrodą bez względu na porę roku, a dzięki grzejnikom konwektorowym Purmo Aura zadbamy o to, aby zawsze panowało w nim przyjemne ciepło.

  Nowoczesne grzejniki do ogrodów zimowychOgród zimowy, który najczęściej przylega do jednej ze ścian mieszkalnego budynku, stanowi niezwykle efektowny element architektoniczny. Idealnie sprawdza się również jako strefa relaksu, w której można znaleźć odpoczynek w przyjemnym otoczeniu roślin. Jego zalety doceniają miłośnicy ogrodnictwa, ponieważ daje im okazję do regularnego rozwijania swojej pasji. Ponadto ogród zimowy chętnie wykorzystywany jest jako miejsce do pracy oraz przyjmowania gości. Tego typu pomieszczenie charakteryzuje się jednak dużymi przeszkleniami, a co za tym idzie – wymaga zastosowania skutecznego rozwiązania grzewczego. Propozycją, z której warto skorzystać, są grzejniki konwektorowe marki Purmo. 

  Modele z linii Purmo Aura charakteryzują się wysoką wydajnością przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Działają na zasadzie konwekcji, tj. wykorzystują zjawisko unoszenia się ciepłych mas powietrza. Elementem grzejnym jest tutaj odporny na korozję miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła, umieszczony w eleganckiej stalowej obudowie. Z uwagi na fakt, że obudowa nie nagrzewa się bezpośrednio od czynnika grzewczego – straty energii związane z promieniowaniem do powierzchni szklanych są zredukowane do minimum, co przekłada się na  znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

  Marka Purmo oferuje grzejniki konwektorowe stojące oraz naścienne. Aura Basic oraz Aura Comfort instalowane są na podłodze przy wykorzystaniu konsol montażowych. W pierwszym przypadku wymiennik ciepła osłonięty jest perforowaną kratką stalową, w drugim – kratką wykonaną z duraluminium, pomalowaną na ten sam kolor, co grzejnik. Natomiast Aura Bench wyposażony jest opcjonalnie w górny blat, dzięki któremu model może pełnić funkcję ławeczki. Portfolio grzejników konwektorowych Purmo uzupełnia Aura Slim Comfort – grzejnik naścienny, odznaczający się estetycznym, gładkim wykończeniem.

  Modele Purmo Aura dostępne są w wielu standardowych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Skutecznie ogrzeją ogród zimowy i bardzo dobrze wkomponują się w jego wystrój. Celująco zdadzą egzamin również w innych pomieszczeniach o dużych przeszkleniach – loftach, witrynach sklepowych oraz budynkach użyteczności publicznej.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.