google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pionowy grzejnik z płynem grzewczym

  Grzejnik w formie pionowej, o szerokości mniejszej niż 0,5 metra, przeznaczony jest do niedużych domów. Instalując go w rogu pomieszczenia, zaoszczędzimy miejsce wzdłuż ścian, które możemy wykorzystać do ustawienia mebli. Dzięki ogrzewaniu za pomocą specjalnego płynu, otrzymamy ciepło zbliżone charakterem do C.O.

  Pionowy grzejnik z płynem grzewczym Atlantic

  Standardowo w poziomie.

  Tradycyjne grzejniki, które mają formę poziomą, zajmują więcej miejsca wzdłuż ścian. Niestety może się zdarzyć, iż jesteśmy zmuszeni zrezygnować z ustawienia sofy czy komody pod którąś ze ścian, bo akurat w tym miejscu musi znajdować się grzejnik.

  Pionowe grzejniki zmieścimy wszędzie.

  Na rynku dostępny jest grzejnik Galapagos, w formie wertykalnej, którego szerokość wynosi jedyne 46 cm. Tak wąski model możemy zainstalować niemal wszędzie, dlatego jest rozwiązaniem dla domów i mieszkań o ograniczonej przestrzeni. Dzięki montażowi w rogu pomieszczenia, uzyskamy więcej miejsca wzdłuż pozostałych ścian, które możemy wykorzystać na ustawienie mebli.

  Pionowy grzejnik z płynem grzewczym Atlantic

  Płyn grzewczy jak C.O.

  Zamknięty obieg, we wnętrzu urządzenia, wypełnia termoprzewodzący fluid. Przenosi on ciepło do obudowy zewnętrznej wykonanej z aluminium, która następnie oddaje je do pomieszczenia. Dzięki bardzo dużej powierzchni grzewczej, energia uwalniana jest do otoczenia stopniowo, co gwarantuje:

  • przyjemne i łagodne ciepło zbliżone charakterem do C.O.
  • jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia
  • wysoką jakość powietrza, które nie jest suche.

  Bardzo duża inercja cieplna.
  Galapagos posiada system STI, który gwarantuje bardzo dużą inercję grzewczą. Zastosowane w procesie produkcyjnym, materiały i technologie, pozwalają na długie generowanie ciepła przez urządzenie. Dzięki temu otrzymujemy komfort cieplny, który swym charakterem przypomina ten znany z pieców akumulacyjnych

  Bez cyrkulacji kurzu.

  Firma Atlantic wyposażyła go w system ASP, który eliminuje zjawisko cyrkulacji kurzu w ogrzewanym pomieszczeniu oraz jego osiadanie w bezpośrednim otoczeniu urządzenia. Dlatego jest zalecany przez lekarzy dla osób z problemami dróg oddechowych (alergicy, astmatycy).

  Pionowy grzejnik z płynem grzewczym AtlanticPionowy grzejnik z płynem grzewczym Atlantic

  Pracuje wg. rytmu naszego życia.

  Aby zapewnić równowagę pomiędzy komfortem cieplnym, a oszczędnością energii, grzejnik zapamiętuje rytm życia użytkowników i dostosowuje do niego swoją pracę. Jest to możliwe dzięki czujnikowi:

  • ruchu
  • światła
  • otwartych okien.

  Oczywiście bierze przy tym pod uwagę zmiany, które zachodzą w jego otoczeniu, jak i nieprzewidziane okoliczności np.:

  • wcześniejszy powrót z pracy (szybko nagrzewa pomieszczenie)
  • otwarte okno (wyłącza się na czas wietrzenia)
  • dłuższa nieobecność (utrzymuje temperaturę na poziomie +7-10 st.C.).

  Sterowanie aplikacją mobilną.

  Aby zdalnie zarządzać pracą radiatora, przez telefon lub tablet, wystarczy dokupić centralkę systemu Cozytouch i podłączyć ją do routera. Następnie pobieramy darmową aplikację mobilną, która umożliwia szczegółową kontrolę:

  • parametrów pracy grzejnika
  • bieżących kosztów jego eksploatacji.

  Łączność pomiędzy aplikacją, a urządzeniem jest dwukierunkowa, dzięki czemu każda zmiana poczyniona bezpośrednio na termostacie, będzie widoczna w aplikacji i na odwrót.

  Galapagos w formie poziomej ma moc 1000W, 1500W lub 2000W, a jego cena wynosi od 1 957 zł do 2 868 zł. Natomiast pionowy o mocy 1500W lub 1800W kosztuje 4 045 zł lub 4 569 zł.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.