google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Większe korzyści dla użytkowników systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji Makra do systemów automatyki budynków

  Podstawowe dane dla projektu są jak olej w silniku. Dzięki nim proces przebiega płynniej. Użytkownicy oszczędzają mnóstwo czasu, gdy mogą korzystać z gotowych makr i nie muszą tworzyć ich od podstaw.

  Począwszy od wersji 2.8, firma EPLAN oferuje zbiorczą kolekcję makr z dziedziny automatyzacji budynków. Te bezpłatne dane zwiększają korzyści dla użytkownika i uzupełniają kompleksowy zbiór danych urządzeń w EPLAN Data Portal. Ich pierwsza prezentacja odbyła się na targach Light & Building we Frankfurcie. Makro klimatyzacji zewnętrznej: Makro zewnętrznego układu klimatyzacji obejmuje na przykład skruber, grzałkę i prosty układ regulacji temperatury/wilgotności.

  Platforma EPLAN w nowej wersji 2.8,

  Platforma EPLAN w nowej wersji 2.8, mająca ukazać się we wrześniu 2018 roku zaoferuje nowe funkcjonalności użytkownikom systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Po raz pierwszy EPLAN dostarczy makroprojekt z rysunkami systemów do automatyzacji budynków, znacznie upraszczający ich projektowanie. Makra to kompletne schematy i diagramy rurociągów i oprzyrządowania (P & I). Mogą być wykorzystane w wielu różnych zastosowaniach.

  Obsługa obecnych norm

  Te tak zwane makra okien są dostarczane bezpłatnie w formacie EPLAN - firma wkrótce utworzy stronę internetową ze szczegółowymi informacjami. Makra stron, zawierające między innymi pętle logiczne PCT, obejmują obie aktualne normy DIN EN ISO 16484-3 i VDI 3813/3814. Dzięki tym dodatkowym danym głównym, użytkownicy z sektora automatyki budynków będą mogli pracować znacznie szybciej. Szacuje się, że czas tworzenia schematów skróci się od 50 do 70 procent. W fazie planowania wstępnego, użytkownicy mogą rozpocząć prace techniczne na Platformie EPLAN już na wczesnym etapie procesu. Opracowywane są tu koncepcje techniczne systemu oraz szacowane są początkowe liczby i struktury ilościowe. Celem jest ustalenie najkorzystniejszego technicznie rozwiązania oraz zdefiniowanie specyfikacji dla późniejszego planowania szczegółowego. Tworzenie schematów i dalsze uszczegółowienie systemu mogą pojawić się później w oparciu o planowanie wstępne.

  Systematyczne poszerzanie oferty

  Dzięki makrom dla Platformy EPLAN w wersji 2.8, mającej zostać wydanej we wrześniu, firma EPLAN robi pierwszy krok w kierunku zwiększenia ilości danych podstawowych dla sektora automatyzacji budynków. 

  Platforma EPLAN w nowej wersji 2.8

  Makro klimatyzacji: Kolejny przykład makra - to z regulacją wstępną temperatury zależną od temperatury zewnętrznej.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.