google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.03.2019
  1 USD
  3.7581
  -0.0186
  1 EUR
  4.2870
  0.0006
  1 CHF
  3.7849
  0.0068
  1 GBP
  4.9503
  -0.0452
  1 RUB
  0.0590
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi Instalacje 23 – 26 kwietnia 2018. Serdecznie zapraszamy do Klubu Instalatora!

  Targi Instalacje 23 – 26 kwietnia 2018. Serdecznie zapraszamy do Klubu Instalatora!

  Już niebawem znów spotkamy się na Targach Instalacje. Jak zwykle w ramach Klubu Instalatora – gwarantujemy świetną zabawę i wysokiej jakości doradztwo.

  Zapraszamy Państwa do udziału w akcji autokarowej, którą współorganizujemy razem z MTP, a także do lektury nadchodzącego wydania EXTRA „Magazynu Grupy SBS”, który właśnie z tej okazji Państwu zaprezentujemy.

  Bezpłatna akcja autokarowa w Hurtowniach Grupy SBS

  Już teraz możecie Państwo zgłaszać się do Ogólnopolskiej Akcji Autokarowej „Instalatorzy jadą do Poznania”. Jej celem jest umożliwienie naszym Klientom i Instalatorom przyjazdu na targi. Akcję organizujemy wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Aby wziąć udział w akcji, należy zgłosić się telefonicznie lub osobiście w najbliższej Hurtowni Grupy SBS. Pełną listę hurtowni znajdziecie Państwo pod adresem: www.grupa-sbs.pl/hurtownie. Udział w akcji autokarowej jest bezpłatny.

  Niezwykłe atrakcje w Klubie Instalatora!

  Każdy Instalator, który regularnie przyjeżdża na targi wie, że bez odwiedzin Klubu Instalatora – nie ma dobrej zabawy. Także w tym roku, razem z zaprzyjaźnionymi markami takimi jak: Armatura Kraków, Immergas, KAN, Wilo, stworzymy kilka stref aktywności, w których nasi goście poczują się wyjątkowo. Jak zawsze czeka na Państwa wiele atrakcji, niezapomnianych chwil i nagród!

  Świat męskiej rozrywki

  Mówi się, że dobry film akcji to szybkie samochody, ciągłe wyzwania i piękne kobiety – dlatego też tegoroczny scenariusz Klubu Instalatora będzie opierał się o te trzy podstawowe elementy, tworząc Świat męskiej rozrywki. Dodatkowo 2018 rok upływał nam będzie w gorączce nadchodzącego Mundialu – dla oczekujących na to wydarzenie – też mamy kilka atrakcji!

  Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z poprzedniego Klubu Instalatora odbywającego się w ramach poznańskich targów Instalacje 2016:

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.