google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Płaski ogrzewacz wody z elektroniką

  Płaski ogrzewacz wody z elektroniką Atlantic

  Na rynku dostępny jest elektryczny ogrzewacz wody, z cyfrowym sterowaniem, który jest elegancki, smukły i wydajny. Przeznaczony jest do domów, gdzie design urządzenia ma duże znaczenie, a wolnej przestrzeni nie ma zbyt dużo.

  Dopasujemy wszędzie.

  Ogrzewacz Vertigo można łatwo zaaranżować w pomieszczeniu lub nawet ukryć w zabudowie meblowej. Jest to możliwe ze względu na:

  • smukły i płaski kształt tj. zaledwie 29 cm głębokości i 49 cm szerokości
  • montaż i pracę w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej (bez obniżenia sprawności urządzenia).

  Cyfrowe sterowanie.

  W ogrzewacz wbudowano procesor ze sztuczną inteligencją Smart, która uczy się stylu życia oraz potrzeb swych użytkowników, gwarantując w ten sposób wysoki komfort oraz oszczędność energii. Ten samouczący się system zaawansowanej elektroniki zbiera i analizuje dane o swej pracy.

  Automatycznie obliczy zapotrzebowanie na c.w.u., na podstawie historii poprzednich tygodni. Następnie zaplanuje produkcję i zużycie wody w skali tygodnia. Mamy do dyspozycji prosty i intuicyjny programator oraz wizualne informacje o ilości ciepłej wody, która dostępna jest we wnętrzu zbiornika.

  Aby osiągnąć komfort cieplny, w możliwie najkrótszym czasie, urządzenie może pracować z uwzględnieniem swoich maksymalnych parametrów. Po jego otrzymaniu, ogrzewacz samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Dzięki trybowi przyspieszonej pracy Boost, nagłe i nieprzewidziane zapotrzebowanie na ciepłą wodę, nie będzie stanowiło już większego problemu. W efekcie będziemy mieć przygotowaną wodę, na dodatkowy prysznic, w mniej niż pół godziny.

  Płaski ogrzewacz wody z elektroniką Atlantic

  2 grzałki ceramiczne.

  Vertigo wyposażono w 2 niezależne grzałki ceramiczne, o różnych mocach. Charakteryzują się one trwałością i żywotnością, a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Na całej swej powierzchni, rozprowadzają równomierne ciepło. Poza tym podczas ewentualnej naprawy nie wymagają opróżnienia zbiornika z wody.

  Zabezpieczenie zbiorników przed korozją.

  Ogrzewacz posiada 2 zbiorniki, z których jeden pełni rolę zbiornika wstępnego. Ich wnętrze jest zabezpieczone przed korozją dzięki:

  • emalii ceramicznej Diamond quality, której skład chemiczny wzbogacają pierwiastki metali szlachetnych (tytan i tlenek miedzi)
  • anodzie magnezowej, która pomaga w utrzymaniu równowagi chemicznej zbiornika.

  W razie awarii.

  Tryb Autodiagnostyka obrazuje na wyświetlaczu kod usterki, otrzymujemy także wizualną informację o konieczności wezwania instalatora. Serwis firmy Atlantic Polska gwarantuje maksymalny czas interwencji, na poziomie 48 godzin, od momentu zgłoszenia. Usterkę można zgłosić i śledzić poprzez stronę www. Bezpłatna infolinia serwisowa czynna jest przez całą dobę.

  Bezpieczeństwo.

  Vertigo posiada zabezpieczenie:

  • przeciwbakteryjne, które dzięki odpowiedniej temperaturze wewnątrz zbiornika, zmniejsza do minimum ryzyko rozwijania się w nim bakterii Legionella
  • przed uruchomieniem do pracy na sucho (bez wody)
  • przed nadmiernym wzrostem ciśnienia we wnętrzu urządzenia
  • przed zamarznięciem (tryb Frost Free, czyli temperatura pracy +7 st.C.)

  Można zakupić Vertigo ze zbiornikiem 50l, 80l lub 100l. Jego cena wynosi od 1 486 zł do 1 722 zł.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.