google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Poznaj kotły wodne firmy Babcock Wanson

  Poznaj kotły wodne firmy Babcock WansonKotły wodne oferowane przez firmę Babcock Wanson uważane są przez ekspertów w branży za wysokojakościowe produkty, które z powodzeniem wykorzystywane mogą być przed przedsiębiorców poszukujących sprawdzonych i zaawansowanych technicznie rozwiązań technicznych, gwarantujących odpowiedni standard wykonania oraz wysoką użyteczność i sprawność pracy.

  Firma ta, której korzenie sięgają końcówki XIX wieku, kontynuuje tradycje francuskiego przedsiębiorstwa konstrukcyjnego, dostarczającego od wielu lat odbiorcom kotły przemysłowe o różnych parametrach technicznych, oparte na różnorakich technologiach wytwarzania energii parowej lub wodnej. Oferowane przez nią kotły dystrybuowane są w wielu krajach Europy oraz na innych kontynentach. Grupa kapitałowa reprezentowana przez tę markę składa się z podmiotów mających swoje siedziby we Francji, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, w Hiszpanii, w Portugalii, w Polsce, w Stanach Zjednoczonych oraz Maroku. Na tym jednak nie kończy się obszar jej działalności, który obejmuje także inne, niewymienione wyżej państwa. Podstawowe zakłady produkcyjne zlokalizowane są na terenie Włoch, Maroka oraz Francji, skąd dokonywana jest dystrybucja maszyn i urządzeń do poszczególnych przedsiębiorstw filiarnych. Na przestrzeni ostatnich lat Babcock Wanson dostarczyła ponad sto tysięcy kotłów wodnych, kotłów parowych oraz kotłów na oleje termalne, zaopatrując jednocześnie wiele tysięcy odbiorców w instalacje służące uzdatnianiu wody, a także innego rodzaju urządzenia produkowane w zakładach produkcyjnych.

  Kotły wodne, które znaleźć można w ofercie firmy Babcock Wanson, charakteryzują się wysoką sprawnością pracy, a ich głównym przeznaczeniem jest dostarczanie energii do celów grzewczych. W porównaniu do konkurencyjnych produktów wyróżnia je szczególnie wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie w procesie produkcyjnym najwyższej klasy surowców i materiałów. Kotły tej marki wyposażane są w zaawansowane technologicznie rozwiązania, które charakteryzują się z jednej strony niskimi wartościami strat energii, z drugiej natomiast – niską emisją szkodliwych substancji oraz przyjaznością dla środowiska. Wszystkie instalacje i maszyny objęte są gwarancją producenta, realizowaną przez autoryzowane zespoły inżynierów serwisowych. Oferowane warunki gwarancyjne pozwalają na bezproblemową eksploatację kotłów i innych urządzeń, a także szybkie terminy przywrócenia sprawności instalacji w razie wystąpienia awarii. Sprzyja temu szeroka kadra inżynierska i techniczna, jaka zatrudniona jest u tego przedsiębiorcy, a także łatwy dostęp do stanu magazynowego z większością części zamiennych, które przygotowane są do szybkiego dostarczenia oraz konserwacji, montażu lub usunięcia stwierdzonych wad lub usterek. O wysokiej jakości kotłów wodnych Babcock Wanson świadczą też recenzje i opinie, jakie wystawiane są przez nabywców tych towarów. Warto przy tym zaznaczyć, że dużą grupę kontrahentów tej firmy stanowią międzynarodowe koncerny i duże zakłady produkcyjne, poszukujące sprawdzonych i pewnych rozwiązań technicznych.

  Więcej na oficjalnej stronie Babcock Wanson - www.babcock-wanson.pl

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.