google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Grzejnik do łazienki w wersji elektrycznej lub wodnej

  Na rynku dostępny jest łazienkowy grzejnik elektryczny, który można podłączyć do instalacji C.O. Wbudowano w niego cichy wentylator, który zwiększa moc urządzenia. Dzięki niemu cieszymy się komfortem cieplnym również wczesną jesienią czy późną wiosną, gdy C.O. nie grzeje, przygotujemy łazienkę do kąpieli, a także wysuszymy ręczniki.

  Płyn grzewczy

  Grzejnik do łazienki w wersji elektrycznej lub wodnejGrzejniki z serii Doris wypełnione są fluidem grzewczym, który gwarantuje bardzo dużą powierzchnię grzewczą. Dzięki temu energia zmagazynowana wewnątrz całego urządzenia, uwalniana jest do otoczenia stopniowo. Otrzymujemy jednakową temperaturę w każdej części pomieszczenia oraz wysoką jakość powietrza, na wyjściu z urządzenia.

  Podłączenie do C.O

  Model Mixt daje możliwość współpracy z istniejącą instalacją centralnego ogrzewania, która zasilana jest kotłem lub innym urządzeniem (kominek czy pompa ciepła). Dlatego w sezonie grzewczym ogrzewa jak typowy kaloryfer.

  Wentylator przez cały rok

  Jednak grzejnik z oferty Atlantic Polska zapewnia komfort cieplny również poza sezonem grzewczym. Dzięki grzałce nurkowej z inoxu i wentylatorowi Ventilo, produkuje duże ilości ciepła, niezależnie od pory roku. Również wczesną jesienią czy późną wiosną, gdy system C.O. nie grzeje.

  Wentylator jest wydajny, a jego praca bardzo cicha. Aby poprawić jakość powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu, posiada siatkowy filtr cząsteczek stałych, wielorazowego użytku.

  Tryb Turbo przed kąpielą lub suszeniem ręczników

  W dowolnym momencie tryb Turbo zwiększa moc urządzenia, w jak najkrótszym czasie. Pracuje wówczas z maksymalną mocą, przez okres od 10 min do 2 godz. Po osiągnięcia komfortu cieplnego, grzejnik samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Tryb Turbo pozwoli szybko przygotować łazienkę do kąpieli lub prysznica, a także wysuszyć ręczniki.

  Sterowanie

  W przypadku grzejników Doris mamy do dyspozycji:

  • elektroniczny system Numeric, który pozwala kontrolować zakres temperatur pracy urządzenia z dokładnością do 0,1 st.C.
  • wbudowany zegar i pogramator tygodniowy
  • system Cozytouch, który umożliwia zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
  • tryb Komfort oraz Eco, który gwarantuje utrzymanie obniżonej, ekonomicznej temperatury
  • menu Expert z możliwością blokowania temperatury maksymalnej.

  Aby ułatwić suszenie ręczników kąpielowych i drobnej bielizny, urządzenie posiada wieszak, który łączy estetykę z jego funkcjonalnością i komfortem.

  Grzejnik Doris ma moc od 1500W do 2000W, a jego cena wynosi od 1 107 zł do 1 443 zł.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.