google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Panasonic prezentuje Zespół Zbiorników Kombo, czyli zasobnik CWU i zbiornik buforowy w jednym urządzeniu

  Panasonic logo

  Panasonic wprowadził na rynek zespół zbiorników PAW-TD20B8E3-1 do instalacji z pompami ciepła Aquarea typu monoblok. Rozwiązanie łączy w jednej obudowie zasobnik do podgrzewania c.w.u. oraz zbiornik buforowy, dzięki któremu możliwe jest ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń. System pracuje nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych, nie zajmuje dużo miejsca i doskonale sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach.

  Panasonic prezentuje Zespół Zbiorników Kombo, czyli zasobnik CWU i zbiornik buforowy w jednym urządzeniu

  Zespół Zbiorników Kombo w jednej obudowie mieści 185-litrowy zasobnik ciepłej wody oraz 80-litrowy zbiornik buforowy magazynujący ciepło odpadowe. Aby zapewnić trwałość, taca ociekowa oraz obudowa zewnętrzna są wykonane z ocynkowanej stali, gwarantującej ochronę i możliwość długiej eksploatacji. Co więcej, rozwiązanie zapewnia oszczędność miejsca, dzięki połączeniu dwóch urządzeń w jedno. Zespół zbiorników oraz agregat Aqurea typu monoblok są dobrym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i modernizowanych instalacji.

  Rozwiązanie Panasonic Kombo jest efektywne, przyjazne środowisku, zaprojektowane z myślą o prostym montażu i konserwacji. Wymaga jedynie podłączenia do instalacji wodnej, a czas i koszty montażu ograniczono, dzięki umiejscowieniu złącz w przedniej, górnej części zbiornika. Model jest wyposażony w zamontowany fabrycznie zawór trójdrogowy i pompę klasy A.

  Istotną zaletą nowego zbiornika jest to, że jego instalacja nie wymaga posiadania certyfikatu F-gaz. To oznacza, że montaż może być przeprowadzony przez hydraulika.

  Zespół Zbiorników Kombo PAW-TD20B8E3-1 to ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie, idealne dla użytkowników oczekujących trwałego i efektywnego rozwiązania.

  Więcej informacji na temat systemów klimatyzacji i ogrzewania Panasonic można znaleźć na stronie: http://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/.

  Źródło:
  Panasonic Marketing Europe Gmbh
  Artykuł został dodany przez firmę

  Panasonic Marketing Europe Gmbh

  Firma Panasonic liderem w branży ogrzewania i klimatyzacji. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.