google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zalety centralnej wentylacji od STIEBEL ELTRON

  Logo STIEBEL ELTRON

  Nowoczesne domy jednorodzinne są dziś często wyposażone w systemy centralnej wentylacji. Są wręcz podstawowym elementem nowych budynków pasywnych i energooszczędnych, bo doskonale wpisują się w ich potrzeby.

  Zalety centralnej wentylacji od STIEBEL ELTRONKażdy z nas docenia świeże i czyste powietrze. Na zewnątrz o takie coraz trudniej, gdyż problem zanieczyszczenia środowiska staje się z roku na rok poważniejszy. Nic zatem dziwnego, że wielu z nas budując dom decyduje się na takie rozwiązania, które będą miały realny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Jednym z nich jest centralna wentylacja, które to urządzenie ma w swojej ofercie marka STIEBEL ELTRON.

  Model LWZ 70E / 170E, 370 Plus dedykowany jest domom jednorodzinnym o dużej powierzchni lub mniejszym budynkom komercyjnym. Jego praca opiera się na zasysaniu świeżego powietrza z zewnątrz. Odprowadza je również z pomieszczeń użytkowych (kuchni, łazienki, pralni, garderoby), dzięki czemu usuwa z nich wilgoć oraz przykre zapachy.

  Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny panel sterujący, który umożliwia włączanie i wyłączanie centrali, wskazanie stopni wentylatorów i wielkości strumienia przepływu, bezstopniową regulację nastaw strumienia przepływu oraz odczyt temperatur i stanów pracy. To pozwala zachować nad nim pełną kontrolę i dostosować do aktualnych potrzeb. 

  Centralna wentylacja STIEBEL ELTRON pracuje cicho i wydajnie. Zastosowanie nowoczesnego krzyżowego wymiennika przeciwprądowego pozwala odzyskać blisko 90% ciepła z zużytego powietrza. By chronić urządzenie przed działaniem niskich temperatur, wbudowano fabrycznie grzałkę elektryczną, która zapobiega obladzaniu wymiennika ciepła.

  Zakup centralnej wentylacji to inwestycja, ale w szybkim czasie udowadnia, że była warta swojej ceny. Wentylatory zasilane są prądem stałym, co zapewnia mały pobór mocy. Problemów nie przysparza instalacja centrali, która jest prosta i szybka. Urządzenie można zawiesić na ścianie lub ustawić na podłodze. Jest proste w konserwacji, a jego wysoka jakość pozwala na wieloletnie użytkowanie.

  Centralna wentylacja to symbol nowoczesności i dużego komfortu. Dzięki takiemu rozwiązaniu powietrze w mieszkaniu jest czyste i zdrowe, co przekłada się na samopoczucie domowników.

  Źródło:
  Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.

  STIEBEL ELTRON oferuje rozmaite możliwości zredukowania kosztów energii, szczególnie w budżetach gospodarstw domowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.