google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.03.2019
  1 USD
  3.7581
  -0.0186
  1 EUR
  4.2870
  0.0006
  1 CHF
  3.7849
  0.0068
  1 GBP
  4.9503
  -0.0452
  1 RUB
  0.0590
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowoczesne i ekologiczne gazowe podgrzewacze wody i kotły standardowe w ofercie Termet S.A.

  Termet logo

  Rynek urządzeń czeka w najbliższym czasie dużo zmian, a wynikają one z wejścia w życie zaostrzonych wymogów dyrektywy ErP.

  Nowe wytyczne obowiązywać będą od 26.09.2018, dlatego też jesienią w ofercie firmy Termet S.A. dostępne będą nowe gazowe podgrzewacze wody z serii Eco:

  • TermaQ Electronic Eco
  • TermaQ Aqua-Power Eco
  • TermaQ Primo Eco
  • Aqua Comfort Eco

  które spełniają rygorystyczne wymogi dyrektywy ErP odnośnie m.in. poziomu emisji tlenków azotu. Dzięki zastosowaniu w podgrzewaczach wysokowydajnego palnika poziom NOx nie przekracza w nich wartości 56 mg/kWh przez co są niezwykle przyjazne dla środowiska naturalnego.

  Pogrzewacz TermaQ Electronic Eco Termet

  TermaQ Electronic Eco, TermaQ Aqua-Power Eco i TermaQ Primo Eco – nowoczesne podgrzewacze wody z otwartą komorą spalania

  TermaQ Electronic Eco jest zmodernizowaną wersją obecnie produkowanego i znanego na rynku podgrzewacza TermaQ Electronic, natomiast TermaQ Aqua-Power Eco to unowocześniona wersja podgrzewacza TermaQ Aqua-Power. W wersji Eco zastosowany został udoskonalony wymiennik ciepła, który umożliwia efektywniejsze ogrzewanie wody.
  W palniku chłodzonym wodą zwiększono powierzchnię wypływu mieszanki gazowo-powietrznej co zapewnia niskoemisyjne spalanie, a jednocześnie daje zwiększoną efektywność urządzenia.

  TermaQ Primo Eco

  W przypadku podgrzewacza TermaQ Primo Eco, który posiada elektroniczny sterownik, układ automatyki dostosowuje moc grzewczą do natężenia przepływającej wody. Cały proces odbywa się automatycznie, a więc woda w punkcie poboru posiada stałą temperaturę. Wartość temperatury można w łatwy sposób zmieniać na panelu sterownika podgrzewacza za pomocą przycisków MIN i MAX. W podgrzewaczu zastosowano palnik nadmuchowy, który zapewnia niskoemisyjny proces spalania. Zaletą urządzenia jest szeroki zakres modulacji.

  Aqua Comfort Eco – nowoczesny podgrzewacz z zamkniętą komorą spalania Termet

  Aqua Comfort Eco – nowoczesny podgrzewacz z zamkniętą komorą spalania

  Aqua Comfort Eco to jedyny w ofercie podgrzewacz z zamkniętą komorą spalania, który dostępny jest w dwóch zakresach mocy: 19 i 23 kW. Dzięki zamkniętej komorze spalania praca urządzenia jest niezależna od warunków panujących w pomieszczeniu, a więc jest on idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie występuje słaby ciąg kominowy.

  Dodatkową zaletą wszystkich gazowych podgrzewaczy wody z serii Eco jest nowoczesny design, który sprawia że urządzenie idealnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

  Zmiany w przepisach które obowiązywać będą od 26.09.2018 dotyczą nie tylko gazowych podgrzewaczy wody, ale również kotłów standardowych z otwartą komorą spalania, dlatego kocioł MiniMax Elegance zostanie zastąpiony nowoczesnym i ekologicznym modelem MiniMax Eco.

  Źródło:
  Termet S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Termet S.A.

  TERMET S.A. jest czołowym producentem urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.