google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • "Nie prześpij zimy!" - nowa promocja na fotowoltaikę

  "Nie prześpij zimy!" - nowa promocja na fotowoltaikę

  Okres jesienno-zimowy to bardzo dobry moment na wykonanie starannego doboru instalacji fotowoltaicznej. Wtedy zwykle i klienci i fachowcy dysponują nieco większą ilością czasu. Pozwala to klientowi określić jakie faktycznie potrzeby energii występowały w mijającym roku. Łatwiejsze jest także znalezienie wykonawcy dla dokonania montażu instalacji PV. Pogoda nie stanowi w tym przypadku przeszkody. Prace montażowe na zewnątrz budynku mogą być prowadzone przez większą część roku. Najczęściej w domu jednorodzinnym wystarcza na to 1 dzień.

  Specjaliści z Działu Fotowoltaiki Hewalex są w stanie zapewnić pełne wsparcie na etapie doboru, montażu i uruchomienia instalacji PV. Kompleksowa obsługa inwestycji obejmuje także pomoc w skorzystaniu z atrakcyjnej formy finansowania 50 rat 0% (RRSO = 0,0%). Cena kompletnej instalacji PV obejmuje całkowity koszt inwestycji, dzięki czemu klient od początku uzyskuje pewność i przewidywalność wydatków. Obsługa projektu zawiera również sporządzenie wniosku o przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej.

  Promocja "Nie prześpij zimy!" to doskonała okazja do rozpoczęcia nowego roku z produkcją własnej energii. Tym samym zyskuje się pełny rok kalendarzowy w podsumowaniu bilansu pracy instalacji fotowoltaicznej. Do tego dochodzi możliwość skorzystania z niższej o 10% ceny zakupu i montażu instalacji. Warunkiem jest tutaj wypełnienie formularza zgłoszenia do 31.12.2018 r. Można tego dokonać wybierając wstępnie jedną z kompletnych instalacji PV i przesyłając bezpośrednio z tego miejsca zapytanie. Nie zobowiązuje to do niczego, ponieważ i tak dokonywany jest później szczegółowy dobór optymalnej wielkości instalacji w oparciu o wspólnie ustalone założenia doborowe. Dopiero w kolejnym kroku podejmowana jest decyzja i podpisywana umowa na zakup i montaż instalacji PV.

  Promocją są objęte kompletne instalacje fotowoltaiczne o mocy do 10 kWp złożone z najnowszej generacji paneli monokrystalicznych JA SOLAR 300W oraz inwerterów Solis. Na komponenty instalacji PV udzielane są ponad standardowe na rynku okresy gwarancji mechanicznej. Wynoszą one 12 lat dla paneli oraz 10 lat dla inwerterów. Panele JA SOLAR 300W posiadają dodatkowo 25-letnią gwarancję na utrzymanie sprawności na poziomie ponad 80%.

  Źródło:
  Hewalex Sp. z o.o. Sp. k.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Hewalex Sp. z o.o. Sp. k.

  Dostarczamy najwyższej jakości produkty wykorzystujące możliwości odnawialnej energii oparte o najnowsze rozwiązania myśli technologicznej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.