google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 23.05.2019
  1 USD
  3.8696
  0.0076
  1 EUR
  4.3107
  0.0009
  1 CHF
  3.8343
  0.0134
  1 GBP
  4.8852
  -0.0054
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nagrzewnica wodna może mieścić się w różnych zakamarkach Twojej firmy

  Nagrzewnica wodna może mieścić się w różnych zakamarkach Twojej firmy

  W jaki sposób zredukować koszty ogrzewania? Jednym z rozwiązań jest zastosowanie nagrzewnic wodnych. Takie urządzenia świetnie sprawdzają się w niemal każdej gałęzi biznesu. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz firmę usługową, produkcyjną, korzystasz z małych lokali czy też z dużych hal! Urządzenia te doceniają również mechanicy samochodowi, stosując je w garażach, warsztatach czy namiotach.

  To jednak nie wszytko. Jak podkreślają specjaliści z reventongroup.eu, nagrzewnice wodne marki Reventon sprawdzą się w wielkopowierzchniowych miejscach – halach targowych, pasażach czy nawet galeriach handlowych. Duża wydajność urządzenia sprawia, że ciepło przekazywane jest powietrzu w zaskakująco krótkim czasie, nie generując przy tym wysokich kosztów. Wystarczy tylko podpiąć nagrzewnicę pod instalację centralnego ogrzewania i.. w zasadzie to tyle ze skomplikowanych procesów.

  Nagrzewnice podsufitowe

  W ofertach producentów czy dystrybutorów można znaleźć różnego typu urządzenia, m. in. przeznaczone do montażu pod sufitem lub na ścianie. W czym taki typ montażu jest lepszy? Za sprawą obrotowej konsoli montażowej można łatwo dostosować kierunek nawiewanego powietrza, aby osiągnąć pożądane warunki w pomieszczeniu. Nagrzewnice wiodących producentów wykonane są z wysokiej jakości prefabrykatów, między innymi z polipropylenu, miedzi i aluminium.

  Zalety takiego rozwiązania

  Zawsze, gdy mówimy o nowych rozwiązaniach wiążącymi się z kosztami inwestycyjnymi, należy od razu przedstawić ich zalety. Tutaj też znajdziemy ich wiele! Jedną z nich jest wytrzymałość i solidność konstrukcji. Materiały, z których wykonane jest urządzenie, „nie boją” się smarów, zmiennej temperatury, ropy, chemikaliów i tego typu zanieczyszczeń. Poza tym używanie nagrzewnic do ogrzewania związane jest z realnymi oszczędnościami. Wentylatory spełniają europejskie wymagania związane z efektywnością elektryczną. Ponadto, są wydajne i charakteryzują się przyjemnym dla oka designem. To co? Może się zdecydujesz na tego typu rozwiązanie w swojej firmie?

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.