google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 20.08.2019
  1 USD
  3.9408
  0.0209
  1 EUR
  4.3656
  0.0137
  1 CHF
  4.0227
  0.0156
  1 GBP
  4.7654
  0.0123
  1 RUB
  0.0591
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • System inteligentny dom a sterowanie ogrzewaniem

  Nowoczesne systemu inteligentnego domu stwarzają nam wiele niedostępnych dotąd możliwości: pozwalają skutecznie zabezpieczyć dom przed włamaniem, chronią przed skutkami awarii, znacząco zwiększają komfort użytkowania domu.

  Pozwalają również w prosty i efektywny sposób sterować ogrzewaniem.

  System inteligentny dom a sterowanie ogrzewaniem
  Co to oznacza w praktyce i jakie wynikają z tego korzyści? Dlaczego warto zainwestować w inteligentny system sterowania ogrzewaniem?

  Komfort użytkowania mądrego domu

  Gdy po powrocie z zimowych ferii wracasz do zimnego domu, prawdopodobnie marzysz tylko o tym, by jak najszybciej zrobiło się w nim ciepło. Posiadając system inteligentnego domu, to marzenie możesz w prosty sposób spełnić – wystarczy, że odpowiednio zaprogramujesz ogrzewanie wyjeżdżając, w czasie podróży lub tuż przed powrotem. Możesz ustalić, że system rozgrzeje Twój dom na kilka godzin przed Twoim przyjazdem, tak, abyś nie odczuł, że przez kilka dni lub tygodni ten stał pusty.

  Wygodne sterowanie w inteligentnym domu

  Nowoczesne systemy inteligentnego domu pozwalają na zdalne sterowanie ogrzewaniem. Oznacza to, że masz opcję włączenia ogrzewania z dala od swojego domu – np. za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na tablecie lub smartfonie. Możesz skorzystać z niego, będąc w pracy lub na wakacjach, w każdym momencie.

  Pozostałe korzyści

  Zdalne zarządzenie sterowaniem oznacza nie tylko wygodę i komfort powrotu do ciepłego mieszkania, ale także spore oszczędności! Dzięki temu, że Twój dom nie będzie ogrzewany w czasie Twojej nieobecności (a jedynie wtedy, gdy będą w nim domownicy) w bardziej efektywny sposób wykorzystywać będziesz energię. To pozwoli Ci znacząco obniżyć wysokość rachunków za ogrzewanie.

  Zdalnie sterowanie ogrzewaniem jest proste, wygodne i komfortowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, przeczytaj artykuł pt. „Steruj bezprzewodowo ogrzewaniem prosto z ekranu smarfona”. Jeżeli natomiast szukasz inteligentnych rozwiązań do swojego domu, które podniosą komfort jego użytkowania, zajrzyj na stronę firmy specjalizującej się obszarze, jakim jest inteligentny dom – zemel.com.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.