google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 20.08.2019
  1 USD
  3.9408
  0.0209
  1 EUR
  4.3656
  0.0137
  1 CHF
  4.0227
  0.0156
  1 GBP
  4.7654
  0.0123
  1 RUB
  0.0591
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Ciepłe ściany

  Ciepłe ściany

  Zima w pełni – rachunki w górę. Wraz z nadejściem minusowych temperatur, gdy zmniejsza się nasz komfort termiczny, robimy wszystko, by nie stracić ciepła w mieszkaniu. Podkręcanie kaloryferów do maksimum i szczelne zamykanie okien nie działa jednak dobrze ani na nasze zdrowie, ani finanse. A gdyby tak ściany w mieszkaniu przestały być zimne dzięki… farbie?

  Brzmi, jak obietnica z przyszłości – ale inteligentna farba, która ociepla ściany, już istnieje. Jej specjalistyczna formuła sprawia, że pomalowane nią ściany stają się ciepłe w dotyku – dzieje się tak dzięki Systemowi Mikrosfer.

  Mikrosfery to niewielkie cząstki polimerowe, wewnątrz których znajduje się gaz, powodujący odbijanie promieniowania cieplnego. Wszystko to sprawia, że farba tworzy energooszczędną powłokę – w efekcie nasze ścianyzatrzymują ciepło zimą i ograniczają nagrzewanie pomieszczenia latem.

  Termointeligentna farba CIQ o termoizolacyjnych właściwościach bardzo dobrze kryje, tworząc na ścianach i sufitach wyjątkowo trwałe powłoki o przedłużonej żywotności, odporne na wielokrotne zmywanie, blaknięcie, żółknięcie, a także na grzyby i pleśń. Dodatkowo jest prosta w użyciu – bardzo łatwo rozprowadza się na ścianie, a pomalowana nią powierzchnia staje się przyjemna i ciepła w dotyku. Dzięki temu podczas mroźnych dni nasze wnętrze będzie dodatkowo ocieplone, a my odczujemy tak potrzebny w tym czasie komfort termiczny.

  Termointeligentna farba CIQ to produkt ekologiczny, dostępny w białym kolorze. Farbę można mieszać z dostępnymi pigmentami i nie straci swoich właściwości.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.