google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Skuteczna wentylacja ze STIEBEL ELTRON

  Logo Stiebel Eltron

  Latem chłodzi, zimą nie wywiewa ciepłego powietrza na zewnątrz, niweluje zanieczyszczenia i szkodliwe związki chemiczne – tak działa skuteczna wentylacja. Ma wpływ na wiele więcej czynników, niż mógłbyś się spodziewać. Jak sprawić, aby w Twoim domu chciało się oddychać pełną piersią? Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań STIEBEL ELTRON i zapewnij swojej rodzinie czyste powietrze każdego dnia.

  Wentylacja to wymiana powietrza w pomieszczeniach. Gdy nie funkcjonuje prawidłowo, jesteśmy narażeni na kurz, pyłki roślin, zanieczyszczenia chemiczne, a także rozwój grzybów i pleśni. Wszystko to może powodować poważne problemy zdrowotne – bóle głowy, pieczenie oczu, alergie oraz problemy z koncentracją. Jak się tego ustrzec? Stosując innowacyjne rozwiązania od STIEBEL ELTRON. Jednostki centralne z odzyskiem ciepła STIEBEL ELTRON, oprócz wentylacji zapewniają również ogrzewanie, chłodzenie, a także przygotowanie ciepłej wody. Ich wysoka wydajność sprawia, że gwarantują nie tylko zdrowe powietrze w domu, ale też ogrzewają budynek w sposób ekologiczny i ekonomiczny w eksploatacji.

  Skuteczna wentylacja ze STIEBEL ELTRON
  Dla nowoczesnych domów…

  Systemy STIEBEL ELTRON można stosować w każdym rodzaju budownictwa. W nowych budynkach najlepiej sprawdzi się LWZ 8 CS Premium – kompaktowa centrala wentylacyjna z certyfikatem domu pasywnego. Gwarantuje najwyższy komfort mieszkalny pobierając energię z powietrza zewnętrznego w celu uzyskania optymalnych temperatur we wnętrzu oraz podgrzania wody. To kompaktowe urządzenie ma aż cztery funkcje: wentyluje, ogrzewa, chłodzi, a także podgrzewa wodę.

  Dzięki energooszczędnej technologii inwerterowej odzyskuje aż do 90% ciepła. Dodatkowo, system daje możliwość połączenia z kolektorami słonecznymi i fotowoltaiką.

  …i starych budynków

  STIEBEL ELTRON daje również możliwość efektywnego wentylowania starego budownictwa. Urządzenie LWE 40 jest skutecznym sposobem na czyste powietrze w kamienicach i domów z większym stażem. Sprawnie odzyskuje ciepło z powierza wywiewanego i uwalnia je do powietrza nawiewanego. LWE 40 to również możliwość oczyszczania dopływającego powietrza dzięki drobnym filtrom przeciwpyłowym. Dzięki temu stanowi idealne urządzenie dla alergików – ogranicza wzrost roztoczy kurzu domowego, a także redukuje stężenie pyłków w domu nawet o 95%. System jest bardzo prosty w instalacji, a jego poszczególne elementy montuje się w pomieszczeniach, w których mają pełnić swoją funkcję. Dodatkowo, nowoczesna konstrukcja ogranicza hałas podczas pracy urządzenia, co sprawia, że korzystanie z niego jest wyjątkowo komfortowe.

  STIEBEL ELTRON stanowi najlepsze rozwiązanie różnych potrzeb. To doskonały system dla Ciebie –obojętnie czy szukasz ekologicznego rozwiązania do nowo wybudowanego domu, czy chcesz poprawić jakość powietrza w starym budynku. Wysoka wydajność urządzeń STIEBEL ELTRON i długofalowe oszczędności sprawiają, że inwestycja w rozwiązania wentylacyjne tej firmy to przepis na powietrze dobrej jakości w Twoim domu.

  Źródło:
  Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Stiebel Eltron Polska Sp. z o.o.

  STIEBEL ELTRON oferuje rozmaite możliwości zredukowania kosztów energii, szczególnie w budżetach gospodarstw domowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.