google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Oszczędzaj na ogrzewaniu

  Infrared Expert Ogrzewanie na podczerwień logo

  Wybór odpowiedniego ogrzewania to niełatwa decyzja. Najważniejszymi aspektami, którymi należy się kierować przy doborze odpowiedniego systemu grzewczego są ekonomia oraz komfort użytkowania. W tej kwestii bezkonkurencyjnie prym wiodą panele grzewcze na podczerwień. Wszystkie powszechnie stosowane systemy grzewcze (drewno, gaz, pelety, olej, pompy ciepła) działają na zasadzie konwekcji ciepła, czyli ogrzewają powietrze.

  Oszczędzaj na ogrzewaniu

  Lustro

  Ogrzewanie tradycyjne czyli konwekcyjne powoduje zwykle nieprzyjemne uczucie. Prowadzi ono do powstawania niskiej temperatury przy podłodze i wysokiej w okolicy sufitu. Ogrzewanie podczerwienią natomiast nie podgrzewa powietrza, lecz wszystkie znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty oraz ściany, co przeciwdziała powstawaniu pleśni.

  Zakumulowane ciepło jest to zupełnie naturalny proces, który działa podobnie do promieni słonecznych. Temperatura odczuwalna w pomieszczeniu jest do 2‑3°C wyższa niż w przypadku ogrzewania konwekcyjnego, co obniża koszty ogrzewania. Wysoko wydajny system nie wymaga rur, materiału palnego ani pieca – wystarczy tylko podłączyć i gotowe! Koszty instalacji systemu ogrzewania podczerwienią w porównaniu z kosztami, jakie musielibyśmy ponieść w przypadku ogrzewania konwekcyjnego (piec, przewody, pompy), są znacznie niższe. Dzięki szybszemu niż w przypadku tradycyjnego ogrzewania efektowi cieplnemu, oszczędzamy na kosztach ogrzewania.

  Zasada działania

  Zasada działania

  Decydując się na zakup systemu ogrzewania podczerwienią, oszczędzamy w przypadku budowy nowego domu lub remontu starego tysiące złotych. Grzejniki po prostu montuje się na ścianie lub suficie, podłącza do prądu i gotowe! Bez kucia, kładzenia rur, pieca, bez konieczności przeprowadzenia konserwacji, czy przeglądów.

  Ogrzewanie może być tanie przyjazne dla środowiska, ładne i zaprojektowane według naszych indywidualnych potrzeb. Ten rodzaj ogrzewania wpasowuje się idealnie w styl każdego mieszkania, domu, biura, gabinetu, czy nawet powierzchni wielkokubaturowych, takich jak hale, sklepy, warsztaty, namioty oraz kościoły! Grzejniki można zaprojektować w postaci: lustra, obrazu, panelu szklanego z wybranym motywem czy też klasycznej bieli. Decydując się na zakup, najważniejszym aspektem jest jakość panelu grzewczego.

  Obraz - ogrzewanie na podczerwień

  Obraz

  Nie warto kupować najtańszych paneli, ponieważ mają dużo krótszą żywotność, a przede wszystkim ich wydajność będzie znacząco wpływała na koszty ogrzewania. Panele, którymi będziemy się cieszyć długie lata i oszczędzać na kosztach ogrzewania zaczynają się od kwoty 800 zł. Warto również zwrócić uwagę na producenta, ponieważ pojawiają się na polskim rynku chińskie podróbki, które nie zagwarantują nam dużej ilości ciepła, a tylko podwyższą koszty ogrzewania. Warto zainwestować, aby w późniejszym czasie móc cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi w portfelu.

  Grzejniki można zaprojektować w postaci: lustra, obrazu, panelu szklanego z wybranym motywem czy też klasycznej bieli.

  Źródło:
  Infrared Expert Ogrzewanie na podczerwień
  Artykuł został dodany przez firmę

  Infrared Expert Ogrzewanie na podczerwień

  Misją naszej firmy jest oferowanie Państwu najbardziej wydajnej i opłacalnej technologii grzewczej. Nasze systemy grzewcze składają się ze starannie wybranych komponentów, pochodzących od producentów z Niemiec,

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.