google

  ogrzewanie, kotły co, pompy ciepła

  Kursy walut 21.05.2019
  1 USD
  3.8625
  0.0082
  1 EUR
  4.3055
  0.006
  1 CHF
  3.8235
  0.0046
  1 GBP
  4.9038
  -0.0079
  1 RUB
  0.0598
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydarzenia i targi

  II Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD Targi Pomorskie

  Konferencja „BHP to się opłaca” oraz Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD to wydarzenia promujące bezpieczną pracę na budowie, które odbędą się 1-2 kwietnia 2017 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy.

  W sektorze budownictwa zawsze znajdzie się przestrzeń dla działań, które powinny zostać podjęte, aby poprawić bezpieczeństwo i higienę w miejscu pracy. Niestety inwestycje w zakresie BHP nadal postrzegane są jako drogie i ograniczające. Konferencja ma na celu propagowanie korzyści płynących z inwestowania w  BHP oraz prezentację najnowszych rozwiązań,  które mogą przyczynić się do poprawy warunków środowiska pracy oraz wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracowników sektora budowlanego.

  Konferencja adresowana jest do naukowców i praktyków branży BHP, przedsiębiorców, pracodawców oraz pracowników związanych z branżą budowlaną, a także studentów studiów z zakresu BHP. Zakres tematyczny konferencji współtworzony jest przez Radę Programową, w skład której wchodzą prezesi, dyrektorzy oraz przedstawiciele czołowych podmiotów działających w branży. Zagadnienia, które zostaną poruszone na konferencji to między innymi: siatki ochronne i asekuracyjne, rusztowania, wymogi dotyczące badań lekarskich, rola służby bhp oraz korzyści dla pracodawców zapewniających przestrzeganie zasad i przepisów bhp w zakładzie pracy.

  Konferencja „BHP to się opłaca” w połączeniu z nowatorską formą targów BHP-BUD łączącą praktykę i wiedzę budowlaną z technologią zabezpieczeń i standardami bezpiecznej pracy umożliwia dyskusję, wymianę doświadczeń oraz prezentację nowości. Razem pełnią rolę biznesową, edukacyjną i kooperacyjną.

  Zapraszamy prelegentów i słuchaczy konferencji oraz firmy zainteresowane wynajęciem powierzchni wystawienniczej do zgłoszenia udziału w wydarzeniu.

  Targi Pomorskie LOGO

  Organizator:

  Targi Pomorskie - Romex Sp. z o.o.     
  ul. Hetmańska 38, 85-039 Bydgoszcz
  tel. 52 581 08 22
  fax. 52 322 78 45

  Powrót do listy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.