WILO Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Promocja "Soczyste letnie ceny" na instalacje PV małej mocy

Nowa promocja "Soczyste letnie ceny" obejmuje najmniejsze instalacje w których zastosowano od 2 do 12 paneli monokrystalicznych JA SOLAR 290.

Promocja

Długie letnie dni dostarczają najwięcej darmowej i czystej energii słonecznej. Instalacje fotowoltaiczne mogą się składać już z 2 paneli i znajdować zastosowanie w najmniejszych obiektach. Nowa promocja "Soczyste letnie ceny" obejmuje właśnie najmniejsze instalacje w których zastosowano od 2 do 12 paneli monokrystalicznych JA SOLAR 290. Cechują się one bardzo wysoką sprawnością, co pozwala zmniejszyć wymaganą powierzchnię zabudowy dla uzyskania określonej mocy instalacji. Panele są obejmowane 10-letnią gwarancją podstawową i 25-letnią na liniowy spadek sprawności.

Małe instalacje fotowoltaiczne mogą zapewniać wysoki stopień tzw. autokonsumpcji energii. Energia elektryczna wytwarzana przez instalację może być w wysokim stopniu zużywana bezpośrednio na miejscu. Dzięki temu mniej energii będzie oddawanej do sieci elektroenergetycznej i tym samym mniej energii zostanie oddanej sprzedawcy energii jako "prowizja" za korzystanie z sieci (za każdą oddaną 1 kWh można odebrać 0,8 kWh energii w przypadku instalacji o mocy 10 kWp, 0,2 kWh stanowi oddawaną przez właściciela instalacji PV "prowizję").

To co jest bardzo istotne to fakt, że nasze ceny są cenami brutto kompletnych instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem. Zatem przyszły użytkownik systemu może już na samym początku poznać w pełni koszt inwestycji. Przewidywany efekt ekonomiczny można oszacować dokonując samodzielnej kalkulacji w Kalkulatorze PV. Zakupu instalacji można dokonać za pomocą własnych środków finansowych, z wykorzystaniem ewentualnych lokalnych dotacji jak też korzystając z atrakcyjnego systemu rat 50x0%.

Więcej informacji na: https://www.hewalex.pl/strony/promocja-wycisnij-wiecej.html

Artykuł został dodany przez firmę

Hewalex Sp. z o.o. Sp. k.

Dostarczamy najwyższej jakości produkty wykorzystujące możliwości odnawialnej energii oparte o najnowsze rozwiązania myśli technologicznej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły