Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers

Artykuł Dodaj artykuł

Immergas Polska na Targach Enex. Pompy ciepła i ekologiczne ogrzewanie

Targi Enex - Nowa Energia, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w branży energetycznej,  odbędzie się już w tym miesiącu – w dniach 27-28 lutego w Kielcach. Oprócz producentów osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, na uczestnik

 

IMMERGAS - Targi ENEX

Targi Enex - Nowa Energia, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w branży energetycznej,  odbędzie się już w tym miesiącu – w dniach 27-28 lutego w Kielcach. Oprócz producentów osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, na uczestników targów dodatkowo czekać będą specjalne spotkania szkoleniowe dla instalatorów pomp ciepła oraz dwie specjalistyczne konferencje, których partnerem jest Immergas Polska – Forum Pomp Ciepła oraz Kongres PORT PC.

Atrakcyjny choć trudny – rynek pomp ciepła

Pierwszego dnia Targów odbędzie się konferencja redakcji GlobEnergia pod patronatem Immergas – XIII Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej. Na spotkaniu zostaną omówione zagadnienia dotyczące ekologicznych rozwiązań w ogrzewnictwie – analiza trendów, notowań cenowych czy opcje finansowania w ramach programu „Czyste powietrze”. Spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania dialogu inwestorów, dostawców oraz wykonawców nowoczesnych systemów grzewczych. Patronat nad Forum objął jeden z liderów branży grzewczej w Polsce, Immergas, którego stoisko będzie można znaleźć w Pasażu Energetycznym (E-61).

IMMERGAS

Przepis na budynek bez rachunków

Z kolei drugiego dnia Targów w Kielcach, 28 lutego, również pod patronatem Immergas, odbędzie się VII Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) pod hasłem „Dom bez rachunków”. Głównymi tematami spotkania będą pompy ciepła w przemyśle i budownictwie jednorodzinnym oraz efektywna elektryfikacja ogrzewania jako najskuteczniejszy kierunek dekarbonizacji w Unii Europejskiej. W trakcie kongresu przedstawione zostaną także aktualne informacje o programie „Czyste Powietrze” i perspektywy zmian programu, o czym opowie minister Piotr Woźny – Pełnomocnik premiera ds. programu „Czyste Powietrze”.

Tanie ogrzewanie – możliwość i obowiązek

Temat przewodni PORT-u PC i firmy Immergas nawiązuje do tzw. „Domu Optymalnego”, który budowany jest na Śląsku wg projektu uznanego architekta Roberta Koniecznego. Głównym założeniem tej inicjatywy jest dostosowanie budynku do Warunków Technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki po 31.12.2020. Co ciekawe, we wspomnianym projekcie wykorzystana zostanie m.in. powietrzna pompa ciepła Immergas Magis Pro oraz system fotowoltaiczny.

Cenna wiedza dla fachowców

Oprócz ogólnobranżowych spotkań, Immergas przygotował także serię szkoleń dla instalatorów pomp ciepła. Uczestnicy tych seminariów poznają nie tylko tajniki instalacji oraz pełną ofertę producenta, ale otrzymają także specjalny pakiet korzyści dodatkowych. Wykłady te będą się odbywały przez dwa dni trwania Targów Enex. Zainteresowani Instalatorzy mogą rejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego pod tym linkiem. 

Artykuł został dodany przez firmę

IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o.

Immergas – topowy dostawca najpopularniejszych, w pełni zintegrowanych systemów grzewczych na rynku. W ofercie firmy znajdują się m.in. kotły gazowe, pompy ciepła, systemy solarne, systemy fotowoltaiczne, grzejniki, sterowniki i inne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły