Agencja Reklamowa Dum Dum Sp. z o.o.
Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers
Termet S.A. MTM STAL S.C.	Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Artykuł Dodaj artykuł

Bosch EasyService – gwarancja profesjonalnej i nowoczesnej usługi

27-08-2019, 00:00

Inteligentna aplikacja, która ułatwia  realizację prac w zakresie uruchamiania, konserwacji i serwisu urządzeń.

Bosch EasyService – gwarancja profesjonalnej i nowoczesnej usługi

fot. Bosch

Szybsza i łatwiejsza diagnoza

Aplikacja znacznie ułatwia uruchamianie instalacji grzewczej. Wystarczy aktywować automatyczną konfigurację komponentów systemu grzewczego. Co więcej, Bosch EasyService nie tylko ułatwia, ale również optymalizuje cały proces.

Aplikacja umożliwia także kompleksowy test poprawności działania podzespołów zamontowanych zarówno  w samym urządzeniu jak i we wszystkich elementach instalacji grzewczej. Zapewnia wsparcie, gdy podczas uruchamiania wystąpi błąd, wskazując niezbędne kroki w celu jego wyeliminowania. Aplikacja wyświetla wszystkie kody błędów wraz z opisem przypuszczalnych przyczyn usterki.

Ułatwienie codziennej pracy

Zakres wykonanych prac można w zrozumiały i przejrzysty sposób przedstawić użytkownikowi urządzenia. W aplikacji dostępny  jest szczegółowy protokół każdego etapu prac w formie pliku PDF – w jednym dokumencie zebrane są wszystkie parametry systemu.

Smart Service Key

Do korzystania z oferowanego przez aplikację wsparcia niezbędne jest narzędzie Smart Service Key. Jego interface nawiązuje bezpośrednie połączenie WLAN  z zainstalowanym urządzeniem. Następnie aplikacja prowadzi przez proces uruchamiania urządzenia i proponuje dostosowaną do systemu parametryzację całego układu  grzewczego.

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers

Artykuł został dodany przez firmę

Robert Bosch Sp. z o.o. Junkers

Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją, znany i ceniony na całym świecie producent gazowych urządzeń grzewczych. Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch sp. z o.o. jest obecny w Polsce od 1993 roku.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły