Buderus

Artykuł Dodaj artykuł

Zamiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Uponor w Polsce

Na stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu Uponor Sp. z o.o. została powołana Anna Cupriak. Nową rolę w firmie obejmie od maja br.

Na stanowisko Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu Uponor Sp. z o.o. została powołana Anna Cupriak. Nową rolę w firmie obejmie od maja br.

Anna Cupriak jest związana z firmą Uponor od 2017 roku. Dotychczas pełniła rolę Kontrolera Biznesowego, a jej profesjonalizm i zaangażowanie przełożyły się na imponujące wyniki. Wcześniej, przez 10 lat pracowała dla spółki z branży energetycznej, gdzie obejmowała funkcje finansowo-controllingowe, odpowiadając za wsparcie rozwoju biznesu.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw), jak również prestiżowego Instytutu Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) – największej na świecie organizacji odpowiadającej za rozwój profesjonalistów z zakresu rachunkowości zarządczej. Uzyskała tam tytuły CGMA (Chartered Global Management Accountant) oraz ACMA (Associate of CIMA).

 

Anna Cupriak Uponor

Swoim współpracownikom dała się poznać jako profesjonalna i konkretna osoba.

- Kluczem do sukcesu jest otwarty umysł i inicjatywa. Wierzę, że dzięki nim można osiągać wspaniałe rzeczy. Nie tylko w biznesie – mówi Anna Cupriak.

Nowa Dyrektor Zarządzająca zastąpi Jacka A. Dobrowolskiego, który w kwietniu został powołany na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Marketingu Europy Wschodniej (VP Sales & Marketing East Europe). Oba awanse to element zmian organizacyjnych - zarówno w strukturach europejskich, jak i lokalnych. Ich celem jest umocnienie pozycji Uponor na rynku oraz jeszcze bardziej efektywna współpraca z Partnerami.

Artykuł został dodany przez firmę

Uponor Sp. z o.o.

 Firma Uponor Sp. z o.o. dostarcza niezawodne rozwiązania ogrzewania/chłodzenia płaszczyznowego oraz instalacje wodociągowe i grzejnikowe, bazujące na systemach elastycznych i trwałych rur wielowarstwowych i PE-Xa. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły