ogrzewanie

Szanowny Użytkowniku,

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.

StiebelEltron

Oferta pracy

Accounts Payable Trainee with Italian / Early Careers Program

Warszawa, ul. Marynarska 15, mazowieckie, Polska Dodano: 2024-05-06 | ID oferty: 2162482

Opis stanowiska:

In this role, a typical day will include:

  • Working closely with other members of the AP team;

  • Verifying data on incoming invoices;

  • Managing workflow of documents.

Wymagania:

WHAT YOU’LL BRING TO ALCON:

  • Students’ status;

  • Very good English and communicative Italian (min. B2 level);

  • Positive attitude and ability to work in fast-paced project environment;

  • Focus on details.

Oferujemy:

HOW YOU CAN THRIVE AT ALCON:

  • START 07/2024;

  • Civil contract for 10 MONTHS (July - September: 40h/per week / on-site + October - April 25 : min. 20h/per week , max. 3 days a week / hybrid);

  • Opportunity to join growing, early-stage organization built within a mature, stable global company;

  • Friendly working environment and a diverse and highly motivated team ;

  • Very best working environment – Alcon Polska has been recognized as a Top Employer for the two years in a row;

  • Truly international environment and daily interactions with colleagues and stakeholders from all over the world;

  • Brand new office with a lot of facilities inside located at NewCity building, 15 Marynarska Street, Warsaw.

Forma kontaktu:

We kindly inform we will contact only selected candidates.

If you are interested, please send your application by clicking on the button.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Alcon Polska
Źródło oferty