StiebelEltron Green Hero z Bosch Termotechnika

Ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Formaster Dafi przepływowy podgrzewacz wody 5,5 nadumywalkowy

Gliwice, śląskie     Dodano: 2020-05-07     ID ogłoszenia: 10563     Oferta od: firmy
Cena: 160,00 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Przepływowy Podgrzewacz Wody
DAFI 5,5 kW Ogrzewacz

Moc : 5,5 kW

Model : nad umywalkę / zlew

Zasilanie : 230V

Renomowanego producenta :

Gwarancja - 36 miesięcy od daty sprzedaży.
Idealny do podgrzewania wody w jednym punkcie poboru.
Pozwala na natychmiastowy pobór ciepłej wody.
Niewielkie wymiary.
Bardzo łatwy montaż i obsługa.
Urządzenie zasilane z sieci 230V.

Model uniwersalny przeznaczony głównie do montowania nad umywalką lub innych miejscach. Niewielkie gabaryty ułatwiają montaż ogrzewacza DAFI obok wanny i kabiny natryskowej. DAFI z powodzeniem zastępuje systemy ogrzewania, wykorzystujące ogrzewacze pojemnościowe lub przepływowe o znacznie większych wymiarach i mocach.

Konstrukcja ogrzewacza pozwala na montaż urządzenia pod dowolnym kątem. Zmiana kąta nie ma wpływu na wydajność ogrzewacza oraz nie powoduje jego uszkodzeń.

Dodatkowe informacje:

Przepływowe ogrzewacze wody to przede wszystkim komfort działania, ale także oszczędność pieniędzy. W przeciwieństwie do ogrzewaczy objętościowych (bojlerów), ogrzewacze DAFI umożliwiają korzystanie z ciepłej wody niemal natychmiast, bo już w ułamku sekundy po odkręceniu kurka.

W przeciwieństwie do ogrzewaczy pojemnościowych – w przypadku których pełny czas nagrzania wody może wynosić kilka godzin – przy zastosowaniu ogrzewaczy DAFI na ciepłą wodę nie trzeba czekać. Jest to szczególnie cenne, kiedy mieszkamy z większą liczbą domowników, którzy muszą korzystać z jednej łazienki.

Ogrzewacze DAFI to również oszczędność wody, która się nie marnuje, ponieważ ogrzewa się tylko ta, która jest w danym momencie używana. Przede wszystkim jednak oszczędzamy energię elektryczną. Nawet w przypadku najnowocześniejszych i dobrze izolowanych bojlerów, woda, która jest w nich zbierana, musi być ogrzewana cały czas, także, jeżeli nie ma na nią zapotrzebowania. To pociąga za sobą stałe i niebagatelne koszty. I w tym przypadku rozwiązaniem jest nowoczesny przepływowy ogrzewacz DAFI, który zużywa prąd wyłącznie wtedy, gdy jest używany.

Przepływowy ogrzewacz DAFI gwarantuje bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Po pierwsze, nie ma zagrożenia wybuchem gazu, zatrucia nim lub jego spalinami. Po drugie, wyklucza się możliwość zatrucia niebezpiecznymi bakteriami legionella, które rozwijają się w zbiornikach ciepłej wody (m.in. w bojlerach i termach).

Ogrzewacz DAFI idealnie sprawdza się w przypadku pomieszczeń mniejszych lub wtedy, gdy istnieje potrzeba oszczędnego gospodarowania przestrzenią.

Jest mały, a przez to bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Można go zamontować w dowolnym miejscu – nad i pod zlewozmywakiem, obok kabiny natryskowej, w szafce łazienkowej lub kuchennej. Umożliwia to optymalne wykorzystanie ciepła, bez zbędnych strat – ogrzana woda trafi a wprost do umywalki, czy zlewu, nie musi być pobierana z innych pomieszczeń i rozprowadzana po całym budynku.
ogrzewanie.info.pl id10563 160.00 PLN 5 5

ID ogłoszenia: 10563 Dodano: 2020-05-07