Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku targowym już po raz jedenasty. W wydarzeniu udział weźmie 60 firm z 5 krajów (Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch). Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku już za miesiąc. Obecnie udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 50 firm. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Targi Techniki Gazowniczej zaplanowane na kwiecień 2021 po analizie sytuacji decyzją Targów Kielce oraz Izby Gospodarczej Gazownictwa odbędą się we wrześniu.
Targi, które chcemy Państwu zaproponować w edycji jesiennej są skierowane do przedsiębiorców z branży budowlanej, wnętrz oraz instalacyjnej. Wrzesień Targowy w GLIWICACH to dobry czas by przypomnieć, utrwalić zwiedzającym targi Państwa Firmę.
W związku zaistniała sytuacją epidemiologiczną w kraju przesunęliśmy termin 13 edycji Targów SIBEX – NOWOCZESNY DOM I OGRÓD oraz Targów Grzewczych i Instalacyjnych EKO-INSTALexpo, które miały się odbyć w dniach 13-15 marca 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Grupa Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – wzięła udział w drugiej edycji targów Wrocław Career Expo. Wydarzenie miało miejsce 9 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia
W obecnym, trudnym czasie wszystkim nam przyszło zmierzyć się z wyjątkową sytuacją i nowymi wyzwaniami. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele zmian, ale nadal kluczową wartością targów dla przedsiębiorstw będzie możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
Zapraszamy do udziału w Forum Budowy i Modernizacji Nieruchomości Silesia Property Expo oraz Targach Urządzeń i Technologii Dźwigowych LIFTexpo, które odbędą się w dniach 29 – 30 maja 2019 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Podczas konferencji prasowej w Mostra Convengno Expocomfort w Mediolanie, Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentował kolejną fazę swojej długoterminowej wizji, kładąc nacisk na inicjatywy zrównoważonego rozwoju i strategiczną współpracę. Konferencja dotyczyła kwestii tworzenia przyszłości o zerowej emisji dwutlenku węgla netto, a kierownictwo firmy Panasonic nakreśliło strategiczną mapę drogową firmy.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Tegoroczna edycja Green Gas Poland – VII Konferencji Biogazu i Biometanu odbędzie się w dniach 29-30 września 2025 r. w dwóch prestiżowych lokalizacjach: 29 września – Arche Hotel Krakowska (Warszawa), 30 września – Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn pod Warszawą).
X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, organizowane we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, zgromadzą 104 firmy z Polski, Czech, Kanady, Holandii, Litwy, Niemiec, USA, Belgii i Włoch na powierzchni ponad 2.500 m kw.
Polski rynek energii słonecznej jest rynkiem rozwijającym się. Polska była gospodarzem konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu w 2018 r.. Od 2014 r. Polska mówi o rynku fotowoltaicznym, który stale się rozwija.