Dopisały słońce, humory i frekwencja – 10. Targi Grupy SBS w Strykowie zdecydowanie zaliczamy do udanych! Było merytorycznie, intensywnie, ale przede wszystkim po prostu fajnie. Dziękujemy, że byliście z nami. Pamiętamy każdą rozmowę, uścisk dłoni, wspólne żarty przy grillu i emocje podczas konkursów. Targi za nami, ale wspomnienia zostaną na długo!
Targi Kielce oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa po raz dwunasty zapraszają na Targi Techniki Gazowniczej od 19 do 20 kwietnia 2023 roku!
Dwa dni pełne rozmów, premier produktowych, konkursów i spotkań w świetnej atmosferze - 11. Targi Grupy SBS, które odbyły się 12-13 maja 2026 r. w Strykowie koło Łodzi, po raz kolejny pokazały, jak ważnym wydarzeniem dla branży instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej i sieci zewnętrznych są Targi Grupy SBS. Inspirujące rozmowy, mnóstwo nowości i ogromna energia uczestników sprawiły, że była to edycja, którą będziemy długo wspominać.
Innowacyjna platforma internetowa i najnowsze modele rozdrabniaczy przemysłowych dla branży gospodarki odpadami, urządzenia wykorzystujące sztuczną inteligencję do recyklingu, inteligentny kosz na śmieci, pojazdy do branży komunalnej, a także nowy model Ekozgniatarki – to tylko część nowoczesnych rozwiązań zaprezentowanych już od 8 do 9 marca podczas 23. edycji Targów Ekotech w Targach Kielce. W tym samym czasie odbędą się jubileuszowe Targi Enex.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
Targi BUDMA należą do czołówki branżowych wydarzeń na arenie międzynarodowej i przyciągają przedsiębiorców z całego świata. Kluczową rolę w zdobywaniu klientów odgrywają Program Hosted Buyers oraz Międzynarodowa Strefa Spotkań. W ich ramach uczestnicy będą mogli znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych z zagranicy, a dostęp do kompleksowej wiedzy, jak globalnie kierować rozwojem firmy, ułatwi to zadanie.
Targi ENEX/ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH zgromadziły łącznie ponad 170 firm z 14 krajów.
Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił Tomasza Kobierskiego, byłego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Andrzej Mochoń funkcję tę będzie sprawował po raz drugi – prezesem PIPT był już w latach 2010-2011, następnie, aż dotąd, pełnił funkcję wiceprezesa.
Aż 4300 osób odwiedziło tegoroczne Targi Enex i Ekotech. Liczba Wystawców i Zwiedzających tegoroczne wydarzenie jest imponująca. To dowód na to, że bezpośrednie spotkania są bardzo potrzebne! Przed nami kolejny dzień spotkania branży.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Ponad 110 000 odwiedzających, setki premier produktowych i jedno wspólne przesłanie: przyszłość fotowoltaiki będzie inteligentna, zintegrowana i elastyczna. Targi Intersolar Europe 2025 w Monachium pokazały, że technologie oparte na sztucznej inteligencji oraz rozwój magazynowania energii będą kluczowymi kierunkami w rozwoju branży PV.
Priorytetowa inwestycja Targów Kielce wchodzi w fazę realizacji. W czwartek, 23 stycznia została podpisana umowa z firmą Strabag, która zaprojektuje i wybuduje nową halę wystawienniczą i przebuduje już istniejącą. Połączona przestrzeń obydwu obiektów to w sumie ponad 15 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w parterze i 3000 na antresoli. Nowy obiekt w infrastrukturze ośrodka będzie zatem czterokrotnie większy od obecnie największej hali nr 5. Prace mają ruszyć wiosną po największej wystawie sezonu – targach techniki rolniczej Agrotech.
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to od lat największe spotkanie przedstawicieli branży, gdzie kompleksowo prezentowana jest oferta wiodących producentów oraz dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Branża instalacyjna ponownie spotka się w Poznaniu już za trzy miesiące, w dniach 25-27 kwietnia.
W dniach 24–27 marca 2026 roku w Mediolanie Grupa Klima-Therm już po raz czwarty zaprezentuje pełną ofertę produktową swoich marek własnych: KLIMOR, KAISAI i AURATSU podczas jednych z największych i najważniejszych w Europie targów branży HVACR – Mostra Convegno Expocomfort. Obecność Grupy na MCE 2026 stanowi istotny element strategii rozwoju eksportu oraz budowania relacji biznesowych na rynkach międzynarodowych.