Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to od lat największe spotkanie przedstawicieli branży, gdzie kompleksowo prezentowana jest oferta wiodących producentów oraz dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Branża instalacyjna ponownie spotka się w Poznaniu już za trzy miesiące, w dniach 25-27 kwietnia.
Działania strategiczne i inwestycyjne związane z ochroną zasobów wodnych, wód opadowych, a także suszy to tylko jeden z tematów, które zostaną omówione podczas konferencji „Woda – Klimat – Człowiek“, którą Grupa MTP zorganizuje 21.10 br. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.
Szukasz rozwiązań wykorzystujących zieloną energię? Odwiedź targi Greenpower i zapoznaj się z najnowszymi rozwiązaniami oraz aktualną ofertą rynku OZE.
Konferencja EkoSfera to dziesięć wyjątkowych debat o zróżnicowanej tematyce począwszy od transformacji energetycznej, adaptacji do zmian klimatu po elektromobilność, OZE na rozszerzonej odpowiedzialności producentów i gospodarce obiegu zamkniętego skończywszy. Patronat honorowy nad konferencją objął prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.
Transformacja energetyczna, adaptacja do zmian klimatu, offshore, OZE, rozszerzona odpowiedzialność producentów to tylko wybrane zagadnienia dwudniowej konferencji EkoSfera (9-10 listopada br.). Uczestnicy debat zapoznają się z trendami kształtującymi aktualną i przyszłą politykę państwa w zakresie ochrony środowiska. Patronat honorowy nad EkoSferą objął prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.
Lampa, którą można zainstalować na ulicach nie podłączonych do sieci elektroenergetycznej, inteligentny robot do recyklingu czy podest dekontaminacyjny, który oczyszcza buty m.in. z wirusów – to niektóre produkty nagrodzone Złotymi Medalami Grupy MTP targów POLECO i GREENPOWER.
Szanowni Państwo, obecna sytuacja w Polsce dotyka każdego z nas i podlega tej samej dynamice zmian. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w regionie i obowiązujących od dziś obostrzeń, jako odpowiedzialny organizator podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower na termin 13-15 października 2021 r.
Gospodarka obiegu zamkniętego dzisiaj jest już koniecznością. Kluczowa staje się w wielu gałęziach przemysłu począwszy od mody, a na budownictwie skończywszy. Istotne jest nie tylko ekologiczne podejście do produkcji i wytwarzania, ale także wdrażanie idei obiegu zamkniętego już na etapie projektowania. Dopiero dzięki połączeniu designu z odpowiednimi surowcami powstają produkty zgodne z ideą circular economy.
Twój produkt, projekt albo usługa są innowacyjne i ekologiczne? Wpisują się w koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym? Są zaprojektowane zgodnie z zasadą circular economy? Jeśli tak to konkurs właśnie dla Ciebie.
Targi GREENPOWER i POLECO odbędą się w tym samym terminie – 21-23.10.2020.
Grupa Lindab będzie jedną z niewielu firm na świecie, które we wrześniu otrzymają od SSAB testową dostawę stali całkowicie wolnej od paliw kopalnych. W ten sposób zaoferujemy swoim klientom ograniczoną liczbę produktów wentylacyjnych i budowlanych wykonanych ze stali niezawierającej paliw kopalnych.
Kompleksowa oferta rozwiązań dla ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, konferencje, spotkania eksperckie, międzynarodowy charakter, a także nowość – strefa spotkań B2B – to tylko to tylko wybrane aspekty nowej odsłony targów POLECO.
Branżę gospodarki odpadami w najbliższym czasie czeka wiele wyzwań. Zakończenie przez Sejm prac nad ustawami nowelizującymi akty dotyczące postępowania z odpadami oznacza konieczność dostosowania gminnych systemów gospodarki odpadami komunalnymi do nowych rozwiązań prawnych.
Najnowsze rozwiązania dla ochrony środowiska i sektora gospodarki komunalnej, a także liczne konferencje, szkolenia i debaty przyciągnęły na targi POL-ECO SYSTEM 8000 uczestników.
Z przyjemnością informujemy, że w dniach 12-13 maja 2026 r. w Strykowie k. Łodzi odbędzie się 11. edycja Targów Grupy SBS. To wyjątkowe wydarzenie, stworzone wyłącznie dla profesjonalistów branży instalacyjnej, grzewczej, sanitarnej oraz sieci zewnętrznych, na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań branżowych w Polsce. Dlatego zaplanuj swój udział już dziś - bądź tam, gdzie spotyka się cała branża!