Targi EKOTECH oraz ENEX/ENEX Nowa Energia zgromadziły łącznie 8 000 zwiedzających i 176 firm z 14 krajów.
W dniach 5-6.03 odbyła się już XI edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Miejscem imprezy tradycyjnie było warszawskie Centrum Kongresowym "Gromada".
Sukcesem zakończyły się największe targi odnawialnych źródeł energii. Na tegorocznej edycji ENEX/ENEX Nowa Energia pojawili się wystawcy ze 176 firm z 14 krajów oraz 8 tysięcy zwiedzających.
3 I 4 PAŹDZIERNIKA 2012 R. w Hali Targów w Krakowie po raz kolejny specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu mieli okazję spotkać się w swoim gronie w ramach targów SyMas i MAINTENANCE oraz towarzyszących im szkoleń i konferencji.
24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.
W dniach 21-22.03 odbyła się X edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Impreza odbyła się tradycyjnie w warszwaskim Centrum Kongresowym Gromada. W tym największym w kraju spotkaniu branży klimatyzacji i wentylacji wzięło udział 138 wystawców. Jest to nowy rekord targów.
Wstępne wyniki rynku targowego przygotowane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego pokazują, że polskim firmom targowym kryzys nie grozi.
Serdecznie dziękujemy za udział w premierowej edycji targów SIBEX Jesień, które odbyły się w dniach 17-18 września 2011 roku. Wzięły w nich udział 163 przedsiębiorstwa prezentując swoje produkty i usługi na łącznej powierzchni 1.800 m2.
24 kwietnia br. w Warszawie pod honorowym patronatem Ministra Budownictwa Andrzeja Aumillera i Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego Marka Naglewskiego odbyła się ogólnopolska konferencja branżowa KOMIN 2007. PRIORYTET: BEZPIECZEŃSTWO.
W sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym zakończyła się piąta edycja Targów Budowlanych Silesia Building Expo SIBEX 2012.
Najnowsze rozwiązania dla ochrony środowiska i sektora gospodarki komunalnej, a także liczne konferencje, szkolenia i debaty przyciągnęły na targi POL-ECO SYSTEM 8000 uczestników.
Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-energy zakończyła się sukcesem. W dniach 10-11 września 2019 EXPO XXI w Warszawie było miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko.
Niemal 3 700 branżowych zwiedzających odwiedziło 10. Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Ten frekwencyjny boom, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Spółka Immergas podpisała kolejną umowę sponsorską z zespołem Mistrza Polski w rugby, Master Pharm Budowlani SA Łódź. Logo firmy już trzeci rok z rzędu będzie widnieć na stadionach i koszulkach meczowych łódzkiej drużyny.
W Targach Kielce zakończyła się kolejna edycja targów ENEX/ ENEX Nowa Energia skupiających wokół siebie branżę energetyczną. W wydarzeniu wzięły udział ponad 200 firm z sześciu krajów: Polski, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Czech i Chin.