Z zakresu: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewnictwa, termowizja
W dniach 5-6.03 odbyła się już XI edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Miejscem imprezy tradycyjnie było warszawskie Centrum Kongresowym "Gromada".
Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech zorganizowane w 2023 roku przyciągnęły do Targów Kielce jeszcze więcej Wystawców z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie gospodarowania odpadami i prawie trzykrotnie więcej Zwiedzających niż podczas poprzedniej edycji. W tym samym czasie odbyły się jubileuszowe Targi Enex – największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce.
City Brand Energia Odnawialna wraz z REECO Poland organizuje konferencję, mianowicie II edycję seminarium: „Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”.
3 września 2010 r. w Warszawie w ramach targów Idealny Dom i Wnętrze odbyło się seminarium dla projektantów i architektów na temat innowacyjnych rozwiązań w stylizacji przestrzeni mieszkalnej. Na zaproszenie Zehnder Polska podczas seminarium wykład wygłos
Innowacyjna platforma internetowa i najnowsze modele rozdrabniaczy przemysłowych dla branży gospodarki odpadami, urządzenia wykorzystujące sztuczną inteligencję do recyklingu, inteligentny kosz na śmieci, pojazdy do branży komunalnej, a także nowy model Ekozgniatarki – to tylko część nowoczesnych rozwiązań zaprezentowanych już od 8 do 9 marca podczas 23. edycji Targów Ekotech w Targach Kielce. W tym samym czasie odbędą się jubileuszowe Targi Enex.
W dniach 11 – 13 czerwca br. odbyła się 1-sza edycja seminarium szkoleniowego „Akademia Diagnosty Sieci Ciepłowniczych” (ADSC) organizowana przez firmę TESTERON Consulting kierowaną przez Jerzego Kozłowskiego.
Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej akcji "Ciepło jest ulotne...". Inaugurujące ją seminarium branżowe w Krakowie zgromadziło kilkudziesięciu producentów kominów stalowych i ceramicznych oraz kominiarzy.
Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku – Białej, w dniach 25 – 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
Seminarium szkoleniowe „Akademia Diagnosty Sieci Ciepłowniczych” (ADSC) adresowane jest do przedsiębiorstw ciepłowniczych oraz zakładów gospodarki komunalnej obsługujących sieci dystrybucji ciepła, a w szczególności do podległych im służb eksploatacji sieci, utrzymania ruchu, ekip remontowych oraz działów technicznych tych przedsiębiorstw.
25 maja 2019 był kolejnym świętem demokracji. Obywatele Unii Europejskiej wybierali swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. Z wynikami wyborów możemy się zgadzać lub nie, ale musimy je zaakceptować i uszanować.
Najważniejsi decydenci, politycy, przedstawiciele administracji, świata nauki i biznesu wezmą udział w 31. Międzynarodowych Targach POL-ECO SYSTEM w Poznaniu. W dniach 9-11 października teren Międzynarodowych Targów Poznańskich stanie się miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń podmiotów zaangażowanych w ochronę środowiska i gospodarkę odpadami.
Zapraszamy do udziału w tym najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej 2017 roku. W programie Targów kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.
Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W dniach 11-13 października 2018 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-Energy, które są kontynuacją wieloletniej tradycji targów OZE w Warszawskim Centrum EXPO XXI.
13 – 15 maja w Poznaniu to dni, w które w Poznaniu królować będzie tematyka energetyki zarówno niekonwencjonalnej, jak i konwencjonalnej.