Targi Ekotech odbyły się równoległe z targami Enex oraz 4Insulation. Wszystkie wydarzenia przyciągnęły do Kielc ponad 170 Wystawców.
Czy targi mogą być bezpieczne? – to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez wystawców jak i odwiedzających po ogłoszeniu przez Rząd kolejnego etapu odmrażania ograniczeń.
Długo wyczekiwane Targi Dom i Ogród wracają w letniej edycji. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkają się z właścicielami mieszkań i domów, aby zaproponować im nowoczesne rozwiązania. To także doskonała okazja do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie, a także skorzystania z darmowych porad ekspertów.
Podczas kolejnej edycji targów EuroShop Panasonic zaprezentował swoją ofertę zaawansowanych rozwiązań dla chłodnictwa w sklepach detalicznych oraz poprawy jakości powietrza w obiektach handlowych. EuroShop - największe na świecie targi rozwiązań dla handlu detalicznego - odbywają się w Düsseldorfie co trzy lata.
Ponad 130 wystawców z Polski, Ukrainy, Niemiec, Szwajcarii, Czech i Słowacji od 19 do 20 kwietnia weźmie udział w XII Targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, a Zwiedzający wciąż mogą odebrać na stronie https://www.targikielce.pl/expo-gas bezpłatny bilet na wydarzenie.
XXVII Ogólnopolskie Targi Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz miały odbyć się w kwietniu. Jednak z uwagi na aktualną sytuację związaną z koronawirusem, zostały zaplanowane na 26-28 czerwca 2020.
Nowa seria falowników hybrydowych, skalowalne systemy magazynowania i narzędzia zarządzania energią oparte na sztucznej inteligencji odpowiadają na rosnące wymagania rynku dotyczące odporności i zrównoważonego rozwoju.
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku – Białej, w dniach 25 – 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2024, odbywających się w dniach 7-8 lutego br. w Kielcach, firma LG zaprezentuje najnowsze urządzenia: pompę ciepła LG Therma V R290 Monobloc oraz klimatyzatory pokojowe, w tym model z wyświetlaczem LCD.
- Warto tutaj być, niezależnie od formy. Enex to zawsze szeroka grupa odbiorów - Michał Lodziński LG. – Cieszymy się, że Targi Kielce wyszły z inicjatywą takiego spotkania i my, jako firmy możemy przedstawić swoją ofertę klientom – Jarosław Wyrzykowski Sunroof. Czy coś podsumuje lepiej targi Enex w sieci niż pozytywne opinie wystawców? Po raz kolejny targi Odnawialnych Źródeł Energii okazały się sukcesem i, choć w zmienionej formie, przyciągnęły zarówno firmy, jak i zwiedzających.
W sierpniowy weekend do kieleckiego ośrodka wystawienniczego wracają pierwsze imprezy targowe. Egzotyczne rośliny, ekologiczne produkty, wolnostojący domek i nietuzinkowe auta! Ulica Zakładowa będzie tętniła życiem!
Panasonic zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii grzewczych na targach ISH we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 17–21 marca 2025 r. Odwiedzający stoisko, w hali 12.0 E70, będą mogli zapoznać się z innowacjami firmy Panasonic w zakresie rozwiązań pomp ciepła, od ulepszonych systemów wydajnościowych po opcje kaskadowe. Podczas targów ISH, Panasonic przeprowadzi również ekskluzywną konferencję prasową, która rozpocznie się w poniedziałek 17 marca o godz. 14:00 w hali 10.3 – pomieszczenia Reflexion 1 i 2.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29.02.2024 roku, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Kaisai i Klimor. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań z segmentu OZE, a także systemów wentylacji.