Nowa seria falowników hybrydowych, skalowalne systemy magazynowania i narzędzia zarządzania energią oparte na sztucznej inteligencji odpowiadają na rosnące wymagania rynku dotyczące odporności i zrównoważonego rozwoju.
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Najnowsze trendy w budownictwie, innowacyjne materiały i technologie budowlane, sprawdzone rozwiązania dla oszczędności energii, systemy fotowoltaiczne i grzewcze, atrakcyjne propozycje aranżacji i wyposażenia wnętrz, porady ekspertów. Wszystko to na 58 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „Jesień 2020” oraz 22 Targach Technik Grzewczych i Oszczędności Energii „Instal System 2020”, w Bielsku – Białej, w dniach 25 – 27 września w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26.
- Warto tutaj być, niezależnie od formy. Enex to zawsze szeroka grupa odbiorów - Michał Lodziński LG. – Cieszymy się, że Targi Kielce wyszły z inicjatywą takiego spotkania i my, jako firmy możemy przedstawić swoją ofertę klientom – Jarosław Wyrzykowski Sunroof. Czy coś podsumuje lepiej targi Enex w sieci niż pozytywne opinie wystawców? Po raz kolejny targi Odnawialnych Źródeł Energii okazały się sukcesem i, choć w zmienionej formie, przyciągnęły zarówno firmy, jak i zwiedzających.
W sierpniowy weekend do kieleckiego ośrodka wystawienniczego wracają pierwsze imprezy targowe. Egzotyczne rośliny, ekologiczne produkty, wolnostojący domek i nietuzinkowe auta! Ulica Zakładowa będzie tętniła życiem!
Panasonic zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii grzewczych na targach ISH we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 17–21 marca 2025 r. Odwiedzający stoisko, w hali 12.0 E70, będą mogli zapoznać się z innowacjami firmy Panasonic w zakresie rozwiązań pomp ciepła, od ulepszonych systemów wydajnościowych po opcje kaskadowe. Podczas targów ISH, Panasonic przeprowadzi również ekskluzywną konferencję prasową, która rozpocznie się w poniedziałek 17 marca o godz. 14:00 w hali 10.3 – pomieszczenia Reflexion 1 i 2.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29.02.2024 roku, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Kaisai i Klimor. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań z segmentu OZE, a także systemów wentylacji.
Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku już za miesiąc. Obecnie udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 50 firm. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
EXPO Kraków od ponad 5 lat gromadzi gości podczas targów, kongresów, konferencji, festiwali i bankietów. Co dzieje się w obiekcie podczas pandemii? Jakie są plany na przyszłość? Kiedy ruszą pierwsze imprezy i jak będą one wyglądać?
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku targowym już po raz jedenasty. W wydarzeniu udział weźmie 60 firm z 5 krajów (Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch). Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Trwają wystawy ENEX, ENEX Nowa Energia i EKOTECH. Wystąpienie Ministra Klimatu dr Michała Kurtyki, Forum elektromobilności, tor testowy dla samochodów elektrycznych, to tylko nieliczne pozycje z bogatego programu wydarzeń towarzyszących targom.
Stowarzyszenie POLSKA ARMATURA PRZEMYSŁOWA zaprasza na IV Kongres Armatury Przemysłowej, który odbędzie się w dniach 05-06 października 2022 roku w Targach KIELCE.
Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentował swoje nowe rozwiązania klimatyzacyjne na targach Chillventa 2024. Ta nowa linia produktów ma na celu zrewolucjonizowanie branży ogrzewania i chłodzenia dzięki zaawansowanej technologii i ekologicznym funkcjom. W skład oferty wchodzi Power Heat Multi oraz RAC Solo, które wspólnie oferują unikalne korzyści, odpowiadając na różnorodne potrzeby związane z klimatyzacją nowoczesnych budynków.