Artykuł Dodaj artykuł

Logavent HRV156 K – centralnie kontrolowana wentylacja pomieszczeń

31-07-2019, 02:00

Buderus wprowadza na rynek Logavent HRV156 K – kompaktowy centralny system wentylacji domowej, który zapewnia wyjątkową efektywność energetyczną (klasa A+) oraz czyste powietrze. Co więcej, dzięki innowacyjnemu systemowi montażowemu oraz kompaktowym wymiarom Logavent może być zainstalowany przez jedną osobę.

System Logavent jest stosowany jako centralna wentylacja z odzyskiem ciepła do obiektów mieszkaniowych o powierzchni do 90 m2. Logavent gwarantuje wysoki stopień odzysku ciepła sięgający 93%  co wpływa bezpośrednio na obniżenie kosztów ogrzewania mieszkania. System wyposażony jest w czujnik wilgotności, który chroni budynek zapobiegając nadmiernemu zawilgoceniu pomieszczeń.

Urządzenie wyposażone jest w  wygodny i czytelny panel sterowania. Do klienta dostarczane jest z podstawowym regulatorem Logamatic RC100H lub zaawansowanym regulatorem Logamatic VC310. Dodatkowe automatyczne sterowanie obejściem powietrza (by-passem) daje komfort użytkowania również w okresie letnim. Uruchomienie oraz regulacja jest bardzo łatwa  i szybka, wykonuje się ją za pomocą regulatora. 

s

Nie ma potrzeby aby zdejmować przednią pokrywę oraz podłączać presostat różnicowy. Osobna przednia obudowa umożliwia bezpośredni dostęp do jednostki sterującej MV 200, bez konieczności otwierania przedniej obudowy od komory powietrznej.

Urządzenie jest również łatwe  w montażu oraz obsłudze. Zostało zaprojektowane tak, aby można je było zainstalować pod sufitem w małym schowku lub na ścianie co pozwala na oszczędność miejsca. Użytkownik może wymienić filtry sam bez wykorzystania narzędzi i zdejmowania obudowy urządzenia.

Dzięki Logavent HRV156 K, Buderus uzupełnia swoją ofertę dla branży mieszkaniowej o holistyczne rozwiązania w zakresie ogrzewania i wentylacji w domach wielorodzinnych.

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o. Buderus

Artykuł został dodany przez firmę

Robert Bosch Sp. z o.o. Buderus

Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, do której należy marka Buderus, to największy producent systemów grzewczych w Europie i ma sieć dystrybucyjną na całym świecie. Buderus to marka gwarantująca jakość, trwałość, niezawodność i doświadczenie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły