Panasonic mocno zaznaczył swoją obecność w branży HVAC+R podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2026, prezentując nowe portfolio rozwiązań grzewczych i chłodniczych nowej generacji.
W dniach 24–27 marca 2026 roku w Mediolanie Grupa Klima-Therm już po raz czwarty zaprezentuje pełną ofertę produktową swoich marek własnych: KLIMOR, KAISAI i AURATSU podczas jednych z największych i najważniejszych w Europie targów branży HVACR – Mostra Convegno Expocomfort. Obecność Grupy na MCE 2026 stanowi istotny element strategii rozwoju eksportu oraz budowania relacji biznesowych na rynkach międzynarodowych.
Nie od 22 do 23 a od 15 do 16 września odbędą się w kieleckim ośrodku Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku targowym już po raz jedenasty. W wydarzeniu udział weźmie 60 firm z 5 krajów (Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch). Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku już za miesiąc. Obecnie udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 50 firm. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Targi Techniki Gazowniczej zaplanowane na kwiecień 2021 po analizie sytuacji decyzją Targów Kielce oraz Izby Gospodarczej Gazownictwa odbędą się we wrześniu.
Targi, które chcemy Państwu zaproponować w edycji jesiennej są skierowane do przedsiębiorców z branży budowlanej, wnętrz oraz instalacyjnej. Wrzesień Targowy w GLIWICACH to dobry czas by przypomnieć, utrwalić zwiedzającym targi Państwa Firmę.
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
Podczas konferencji prasowej w Mostra Convengno Expocomfort w Mediolanie, Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentował kolejną fazę swojej długoterminowej wizji, kładąc nacisk na inicjatywy zrównoważonego rozwoju i strategiczną współpracę. Konferencja dotyczyła kwestii tworzenia przyszłości o zerowej emisji dwutlenku węgla netto, a kierownictwo firmy Panasonic nakreśliło strategiczną mapę drogową firmy.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Wrzesień w sosnowieckim ośrodku wystawienniczym Expo Silesia upłynie pod znakiem Budownictwa.
Tegoroczna edycja Green Gas Poland – VII Konferencji Biogazu i Biometanu odbędzie się w dniach 29-30 września 2025 r. w dwóch prestiżowych lokalizacjach: 29 września – Arche Hotel Krakowska (Warszawa), 30 września – Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn pod Warszawą).
Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia jesiennego sezonu targowego w Expo Silesia. Pierwszym i zarazem premierowym wydarzeniem są Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, podczas których nie zabraknie branżowych nowinek, porad fachowców i licznych atrakcji. Targi rozpoczną się w sobotę 17 września i potrwają do niedzieli.
X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, organizowane we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa, zgromadzą 104 firmy z Polski, Czech, Kanady, Holandii, Litwy, Niemiec, USA, Belgii i Włoch na powierzchni ponad 2.500 m kw.